Zamestnanec úseku čerstvých potravín

Carrefour

Miesto práce
hypermarket Carrefour, OC Danubia, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
informácia pri osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* pultový predaj tovaru a priama obsluha zákazníkov,
* vykladanie/dokladanie tovaru, prezentácia nového sortimentu a letákových položiek, starostlivosť o čerstvosť prezentovaného tovaru a manipulácia s ním,
* kontrola cien,
* dodržiavanie zásad hygieny a bezpečnosti pri manipulácii s nárezovým strojom.

- stravné lístky vo forme stravovacej karty
- výplatný termín 10. deň v mesiaci
- mesačné odmeny
- 100% príplatok za prácu vo sviatok
- rekondičné voľno navyše podľa odpracovaných rokov
- ďalšie benefity podľa interných smerníc

Ak Vás naša ponuka zaujala, svoje profesné životopisy zasielajte na nižšie uvedený e-mail.
Ponúkame možnosť práce na rôznych úsekoch čerstvých potravín (obsluhovaný úsek - syry, mäso / mliečne výrobky / ovocie - zelenina), podľa sortimentu, s ktorým máte najviac skúseností, alebo s ktorým pracujete najradšej.
V predmete správy napíšte o ktorú z pozícií máte záujem.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

* prax v odbore / u absolventa vzdelanie v odbore
* komunikatívnosť a záujem o prácu s čerstvým tovarom,
* zodpovednosť za pridelenú prácu,
* ochota pomôcť zákazníkovi,
* prispôsobivosť;
* pružnosť;

Spoločnosť sa zaoberá predajom širokej škály tovaru konečnému spotrebiteľovi pod značkou Carrefour. Na Slovensku bol prvý hypermarket otvorený v roku 2000 v Bratislave v nákupnom centre Danubia. Momentálne na Slovensku funguje 5 hypermarketov a spoločnosť sa nachádza v období reštartu a zintenzívnenia všetkých obchodných aktivít.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3018759  Dátum zverejnenia: 18.4.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: informácia pri osobnom pohovore