Samostatný účtovník

Carrefour

Miesto práce
OC DANUBIA, Panónská cesta 16/A, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Viesť účtovnú agendu preukazne, úplne, správne, včasne a v súlade so Zákonom o účtovníctve a postupmi účtovania.
• Viesť evidenciu majetku v súlade s postupmi účtovania a zákonom o dani z príjmov.
• Zabezpečovať evidenciu prijatých faktúr, proces ich odsúhlasovania a prípravu na realizáciu úhrad
• Zabezpečovať vystavovanie faktúr na základe platných obchodných zmlúv
• Zabezpečovať účtovanie pohľadávkových a záväzkových vzťahov a sledovanie saldokonta
• Zastrešovať agendu pokladní
• Zabezpečovať účtovanie interných dokladov
• Zabezpečovať spracovanie dokladov pre DPH
• Zastrešovať komunikáciu s audítorskými firmami v rámci svojej agendy
• Vykonávať ďalšie operatívne úlohy podľa pokynov primárne nadriadeného.

* možnosť profesného rastu
* sociálny program a benefity

V prípade záujmu zašlite svoj profesný životopis na nižšie uvedený e-mail.
Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem, kontaktovať budeme iba kandidátov s praxou potrebnou pre inzerovanú pozíciu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomika, financie, účtovníctvo

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Pokladňa - Pokročilý
Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Počet rokov praxe

5

- samostatnosť, zodpovednosť a precíznosť
- odolnosť voči stresu

Spoločnosť sa zaoberá predajom širokej škály tovaru konečnému spotrebiteľovi pod značkou Carrefour. Na Slovensku bol prvý hypermarket otvorený v roku 2000 v Bratislave v nákupnom centre Danubia. Momentálne na Slovensku funguje 5 hypermarketov a spoločnosť sa nachádza v období reštartu a zintenzívnenia všetkých obchodných aktivít.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2905815  Dátum zverejnenia: 24.1.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou