IT Manažér

Carrefour

Miesto práce
Panónska cesta 16/A, Bratislava, Bratislavský kraj
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou, v závislosti na znalostiach a praxe

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Projektové riadenie
Zabezpečenie bezproblémového chodu
- Pokladničného systému
- Backoffice,
- Databázového systému,
- Intranetu,
- komunikácie Backoffice vs. Účtovný systém
- sieťovej infraštruktúry (WAN, LAN, PROXY)
- dostupnosti a funkčnosti telekomunikačných prostriedkov (PBX, pevné telefónne linky, mobilné telefóny apod.)
- administrácia mailového serveru (“Lotus Domino Server”, “Relay Mail Server”)
- bezpečnosti a realizácia pravidelných kontrol SW a HW
- správneho používania systémov v rámci platné legislatívy
- efektívna komunikácia medzi odchodmi a centrálou spoločnosti

- stabilná práca v prosperujúcej medzinárodnej spoločnosti
- istota finančného ohodnotenia
- dobré pracovné podmienky
- príjemný pracovný kolektív
- zamestnanecké výhody a benefity
- možnosť profesijného rastu

V prípade, že Vás pozícia zaujala a chcete sa stať súčastou dynamického tímového prostredia, zašlite svoj životopis a krátky motivačný list v slovenskom jazyku.
Vzhľadom k veľkému poštu žiadostí nie je možné odpovedať všetkým uchádzačom. Kontaktovať budeme iba kandidátov splňajúcich všetky uvedené požiadavky a požadovaný profil kandidáta. Akceptujeme iba žiadosti, ktoré obsahujú súhlas s evidenciou a spracovnaním osobných údajov podľa Zákona č. 428/2002 Z.z.
Za pochopenie ďakujeme

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

účtovníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Expert
Microsoft Access - Pokročilý
SQL - Pokročilý
PHP - Pokročilý
Visual Basic - Pokročilý
HTML - Pokročilý
Administrácia UNIX/Linux - Základy
Administrácia Oracle Database - Základy
Administrácia Windows serverov - Pokročilý
Administrácia LAN/WAN - Pokročilý
Administrácia Lotus Notes - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

4

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Skúsenosti s projektovým riadením.
Výhodou znalosť VBA programovania.
Spracovávanie strategických plánov a vízií IT v rámci riadenia fungovania informačného systému spoločnosti.
Spracovávanie koncepcií spolupráce s inými úsekmi, v rámci riadenia a vývoja IT systémov, v súlade s potrebami spoločnosti.
Posudzovanie a formulácie požiadaviek na SW, HW, štruktúru a zabezpečenie IT systémov v rámci riadenia fungovania informačných technológií spoločnosti.
Analyzovanie efektívnosti IT systému, jeho spoľahlivosti a výkonnosti.
Analyzovanie vývoja a nových trendov v oblasti IT systémov.

Spoločnosť sa zaoberá predajom širokej škály tovaru konečnému spotrebiteľovi pod značkou Carrefour. Na Slovensku bol prvý hypermarket otvorený v roku 2000 v Bratislave v nákupnom centre Danubia. Momentálne na Slovensku funguje 5 hypermarketov a spoločnosť sa nachádza v období reštartu a zintenzívnenia všetkých obchodných aktivít.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 1713847  Dátum zverejnenia: 7.1.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou, v závislosti na znalostiach a praxe