Mzdár/ka - Personalista/tka

Carrefour

Miesto práce
Panónska cesta 16, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- spracovanie personálnej a mzdovej agedny v súlade s platnou legislatívou
- zodpovednosť za mesačné mzdové uzávierky
- komunikácia so sociálnou poisťovňou
- komunikácia so zdravotnými poisťovňami
- realizovanie výberových procesov
- vyhotovenie pracovných zmlúv a dodatkov k pracovným zmluvám
- kontrola a spracovaníe dochádzok
- spracovanie štatistík
- príprava potvrdení, oznámení pre zamestnancov a rôzne inštitúcie

- práca v dynamickom kolektíve,
- možnosť sebarealizácie a profesného rastu

V prípade, že Vás pozícia zaujala, zašlite svoj životopis a krátky motivačný list v slovenskom jazyku. Vzhľadom k veľkému počtu žiadostí nie je možné odpovedať všetkým uchádzačom. Kontaktovať budeme iba kandidátov spĺňajúcich všetky požiadavky a požadovaný profil kandidáta. Akceptujeme iba žiadosti, ktoré obsahujú súhlas s evidenciou a spracovaním osobných údajov podľa Zákona č. 428/2002 Z.z.
Za pochopenie ďakujeme

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Prax na pozícii/v oblasti

mzdár, personalista

Počet rokov praxe

5

lojálnosť,
flexibilnosť,
vysoké pracovné nasadenie,
komunikatívnosť,
zmysel pre tímovú prácu,
samostatné myslenie,
rozhodnosť a istota,
diskrétnosť.

Spoločnosť sa zaoberá predajom širokej škály tovaru konečnému spotrebiteľovi pod značkou Carrefour. Na Slovensku bol prvý hypermarket otvorený v roku 2000 v Bratislave v nákupnom centre Danubia. Momentálne na Slovensku funguje 5 hypermarketov a spoločnosť sa nachádza v období reštartu a zintenzívnenia všetkých obchodných aktivít.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 1235300  Dátum zverejnenia: 21.7.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou