Zamestnanec obsluhy - oddelenie Teplé jedlá

Carrefour

Miesto práce
Carrefour Danubia, Panónska cesta 16, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Pri osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* príprava teplých jedál
* obsluha zákazníkov za pultom;
* blokovanie na pokladni
* starostlivosť o oddelenie;
* udržiavanie poriadku na oddelení
* dodržiavanie predpisov HACCP
* odborná spôsobilosť alebo vyučený v odbore kuchár

* sociálne program ( rekondičné dni za každý odpracovný rok, 100% príplatok za sviatok, finanačné príspevky pri narodení dieťaťa a svadbe....)
* možnosť profesionálneho rastu

Ak Vás naša ponuka zaujala, svoje profesné životopisy zasielajte na nižšie uvedeny e-mail: [email protected]. Do predmetu mailu uveďte názov pozície "Zamestnanec - Teplé jedlá".Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

* samostatnosť
* zodpovednosť za pridelenú prácu
* ochota a chuť pracovať
* flexibilita
* odborná spôsobilosť alebo vyučený v odbore

Spoločnosť sa zaoberá predajom širokej škály tovaru konečnému spotrebiteľovi pod značkou Carrefour. Na Slovensku bol prvý hypermarket otvorený v roku 2000 v Bratislave v nákupnom centre Danubia. Momentálne na Slovensku funguje 5 hypermarketov a spoločnosť sa nachádza v období reštartu a zintenzívnenia všetkých obchodných aktivít.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 1106560  Dátum zverejnenia: 9.9.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Pri osobnom pohovore