Store manager predajne známej módnej značky v Žiline

Highgate Management s. r. o.

Miesto práce
okres Žilina
Termín nástupu
asap

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Inzerentom je medzinárodná módna značka KOTON pôsobiaca v 26 rôznych krajinách sveta. Každoročne navrhuje, vyrába a distribuuje viac ako 20.000 rôznych modelov vo viac ako 50 kolekciách, čím sa prispôsobuje potrebám zákazníkov a novým módnym trendom.

• riadi a motivuje tím za účelom zvýšenia predaja a zabezpečenia efektivity
• koordinuje každodenné činnosti spojené s chodom predajne
• implementuje prevádzkové pravidlá a kontroluje ich dodržiavanie
• na týždennej báze sleduje a analyzuje stav zásob a štatistiky predaja
• rieši personálne otázky, vyberá potenciálnych zamestnancov, vykonáva posudky a hodnotenia výkonnosti
• poskytuje alebo organizuje školenia s cieľom profesijného rozvoja zamestnancov
• rieši prípadné sťažnosti zákazníkov a reaguje na ich pripomienky
• organizuje prípravy na zľavy a iné akcie
• pripravuje pripravuje rozpis smien pre zamestnancov a rieši agendu s tým spojenú
• pravidelne sleduje predajnú plochu a komunikuje s kolegami a zákazníkmi
• identifikuje a rieši aktuálne problémy
• udržiava si povedomie o trendoch na trhu v maloobchode, analyzuje potreby zákazníkov predvída ich nadchádzajúce iniciatívy
• spolupracuje s ostatnými zamestnancami na implementovaní a dodržiavaní štandardov značky v oblasti visual merchandisingu

• motivačné finančné ohodnotenie
• zaujímavá práca v predajni s módnymi odevmi a doplnkami
• práca v mladom kolektíve
• možnosť kariérneho postupu
• zamestnanecké zľavy

Ak máte záujem o túto pracovnú pozíciu, zašlite prosím na nižšie uvedenú emailovú adresu Váš štruktúrovaný životopis s aktuálnou fotografiou. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú naše kritériá.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod, móda

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Základy

• skúsenosť v oblasti obchodu (s módou) nutná
• komunikatívnosť, príjemné vystupovanie a upravený vzhľad
• schopnosť organizácie času a identifikácie priorít
• schopnosť viesť tím 8-10 ľudí
• schopnosť plynulej komunikácie v anglickom jazyku
• veľká časová flexibilita
• ochota neustále sa vzdelávať
• podnikateľské zmýšľanie, záujem o módne trendy, estetické cítenie

Sme moderná butiková poradenská skupina pre právo, dane a účtovníctvo a právnická firma roka v oblasti daňového práva pre rok 2023 skladajúca sa z advokátskej kancelárie Highgate Law & Tax s. r. o. a daňovo-účtovnej spoločnosti Highgate Accounting s. r. o. (www.highgate.sk). Na slovenskom trhu ponúkame unikátny balík poradenských služieb pre podnikateľov pod jednou strechou. V našom 25+ člennom tíme poradcov máme skúsených právnikov, účtovníkov a daňových poradcov, vďaka ktorým vieme našim klientom poskytnúť komplexné poradenské služby pre ich podnikanie, projekty a transakcie.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2898124  Dátum zverejnenia: 23.2.2017