Účtovník

Highgate Management s. r. o.

Miesto práce
Ružinovská 42 Bratislava, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
12.09.2016

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- samostatné vedenie účtovníctva
- vystavovanie, spracovanie a evidencia daňových dokladov podľa zákona o účtovníctve
- zabezpečenie formálnej správnosti účtovných dokladov, ich správnosti zaúčtovania v zmysle platnej metodiky účtovania, zodpovednosť za správnosť a úplnosť vedenia účtov
- zabezpečenie riadneho a včasného účtovania vystavovaných faktúr
- daňová agenda - DPH, daň z príjmu a iné dane
- tvorba mesačných reportov v spolupráci s daňovými poradcami
- zabezpečenie mesačných a ročných uzávierok
- odosielanie platieb, záloh a doplatkov prostredníctvom bankového programu

- nadštandardné finančného ohodnotenie
- možnosť kariérneho rastu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Počet rokov praxe

4

- minimálne 4-ročná prax v oblasti účtovníctva
- vynikajúca znalosť legislatívy pre oblasť účtovníctva a daní v Slovenskej republike
- dobré komunikačné schopnosti
- tímovosť a schopnosť pracovať v kolektíve
- profesionálny prístup

Sme moderná butiková poradenská skupina pre právo, dane a účtovníctvo a právnická firma roka v oblasti daňového práva pre rok 2023 skladajúca sa z advokátskej kancelárie Highgate Law & Tax s. r. o. a daňovo-účtovnej spoločnosti Highgate Accounting s. r. o. (www.highgate.sk). Na slovenskom trhu ponúkame unikátny balík poradenských služieb pre podnikateľov pod jednou strechou. V našom 25+ člennom tíme poradcov máme skúsených právnikov, účtovníkov a daňových poradcov, vďaka ktorým vieme našim klientom poskytnúť komplexné poradenské služby pre ich podnikanie, projekty a transakcie.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2660914  Dátum zverejnenia: 19.9.2016