Účtovník

CARPATHIAN Advisory Group, s. r. o.

Miesto práce
Ružinovská 42 Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
12.09.2016

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- samostatné vedenie účtovníctva
- vystavovanie, spracovanie a evidencia daňových dokladov podľa zákona o účtovníctve
- zabezpečenie formálnej správnosti účtovných dokladov, ich správnosti zaúčtovania v zmysle platnej metodiky účtovania, zodpovednosť za správnosť a úplnosť vedenia účtov
- zabezpečenie riadneho a včasného účtovania vystavovaných faktúr
- daňová agenda - DPH, daň z príjmu a iné dane
- tvorba mesačných reportov v spolupráci s daňovými poradcami
- zabezpečenie mesačných a ročných uzávierok
- odosielanie platieb, záloh a doplatkov prostredníctvom bankového programu

- nadštandardné finančného ohodnotenie
- možnosť kariérneho rastu

Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.9.2016 (ostávajú ešte 2 dni)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Počet rokov praxe

4

- minimálne 4-ročná prax v oblasti účtovníctva
- vynikajúca znalosť legislatívy pre oblasť účtovníctva a daní v Slovenskej republike
- dobré komunikačné schopnosti
- tímovosť a schopnosť pracovať v kolektíve
- profesionálny prístup

CARPATHIAN je stredne veľká slovenská spoločnosť s medzinárodným pôsobením, ktorá poskytuje svoje služby hlavne v oblasti účtovníctva, daňového a transakčného poradenstva, daňovej optimalizácie, auditu a ochrany osobných údajov a bezpečnostných systémov. CARPATHIAN je tiež členom medzinárodnej siete Integra International, ktorá združuje daňové a účtovné spoločnosti vo viac ako 100 krajinách po celom svete.

V oblasti účtovníctva a daňového poradenstva CARPATHIAN zabezpečuje komplexný balík starostlivosti o podnikanie klienta a to vrátane analýzy daňových a odvodových povinností klientov, komplexné ako aj špecifické možnosti optimalizácie daní, vyhotovenie transfer pricing dokumentácie, poradenstvo v oblasti vytvárania medzinárodných daňových štruktúr, či analýzu existujúcej medzinárodnej štruktúry s ohľadom na súlad s relevantnými slovenskými a medzinárodnými právnymi predpismi. CARPATHIAN tiež zabezpečuje zakladanie a manažment podnikania klientov v zahraničí.

Jasovská 17
851 07 Bratislava
ID: 2660914   Dátum zverejnenia: 19.9.2016