Čašník/čašníčka

CARNERO s.r.o.

Reštaurácia & Penzión Baránok, Čermeľská cesta 67/B, 040 01 Košice, Košice
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Dokonalá znalosť jedálneho, nápojového lístka a vínnej karty
• Zodpovednosť za servis a kvalitu poskytovaných služieb v reštaurácii
• Profesionálne vystupovanie
• Aktívny a profesionálny servis hosťom
• Prijímanie malých akcií
• Objednávanie tovaru
* Práca s registračnou pokladňou, platobným terminálom a hotovosťou

Zamestnanie v historickej košickej reštaurácii s tradíciou
Práca v stabilnej spoločnosti
Sociálne výhody
Možnosť profesného rastu a vzdelávania sa

Reštaurácia & Penzión Baránok pôsobí rodinným dojmom k čomu prispieva aj milé, ústretové a láskavé správanie sa personálu. Hľadáme uchádzačov, pre ktorých je práca čašníka nie len živobytím, ale aj záľubou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Čašník

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Expert (C2) a Maďarský jazyk - Úplný začiatočník (A1)

* Skúsenosti s prácou v reštaurácii
* Komunikatívnosť a flexibilita
* Chuť a ochota pracovať na pozícii čašníka
* Profesionálne vystupovanie
* Znalosť anglického jazyka

Reštaurácia Baránok sa orientuje prevažne na regionálnu kuchyňu. Snažíme sa vyberať si tie najkvalitnejšie suroviny od lokálnych dodávateľov. Naša reštaurácia je víťazom košického gurmán Festu 2014, 2015,2016. Baránok sa nachádza v krásnom prostredí košického lesoparku v Čermeľskom údolí. Navštevujú nás hostia z celých Košíc a to nielen počas obedov, ale takisto sme vyhľadávanou reštauráciou pre organizovanie osláv či firemných večierkov.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1434422  Dátum zverejnenia: 21.5.2015