Údržbár - elektrikár

Carmeuse Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Slavec
Termín nástupu
ASAP
850 EUR/mesiacMesačná tarifná mzda: od 850 eur brutto. Jej variácia bude závisieť od schopností a skúseností osloveného kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-Vykonáva údržbu, bežné opravy elektrických zariadení na prevádzke v rozsahu svojej odbornej spôsobilosti (práca na inštaláciách VN a NN)
-Prevedenie prác v zmysle platných noriem STN
-Vyhľadáva a odstraňuje poruchy na celom elektrickom zariadení
-Preventívna údržba a inšpekčné prehliadky výrobných technologických liniek, pomocných prevádzok a trafostaníc
-Inštalácia elektrických zariadení, káblových trás
-Údržba, oprava a montáž slaboprúdových zariadení merania a regulácie
-Obsluha plynovej kotolne a tlak. nádob

VAŠA KARIÉRA
- Medzinárodné prostredie
- Podpora vzdelávania

VAŠE VÝHODY
- Príspevok pri pracovných a životných jubileách
- Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie (3.pilier)
- Odmeňovanie bezplatných darcov krvi
-Mzdové ohodnotenie a benefity podľa platnej kolektívnej zmluvy a mzdového predpisu

VAŠA KULTÚRA
- Podpora charitatívnych aktivít
- Každoročné spoločenské akcie pre zamestnancov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnické

Vodičský preukaz

B

- Znalosť meracej a regulačnej techniky, riadiacich systémov
- Vyhl. č. 508/2009 alebo 718/2002 Z.z. - minim.--> §21
-§22 samostatný elektrotechnik, §23
- Analytické myslenie
- Zdravotná spôsobilosť na prach, hluk
- Znalosť čítania výkresov, projektov
-Znalosť o zapojení, ovládaní, spúšťaní a blokovaní el. pohonov
-Znalosť o inštaláciách a schémach zapojenia domových rozvodov

Carmeuse is a leading producer of high calcium and dolomitic lime, chemical grade limestone and crushed limestone aggregate products that are a vital part of important industries in steel manufacturing, energy, environmental services, and construction.
Carmeuse products make steel stronger, air cleaner, water more pure and roadways last longer—they are a vital ingredient in the materials that build and renew infrastructure around the world.
Settled in 15 countries in Western, Central and Eastern Europe, Carmeuse operates more than 60 production facilities, staffed by up to 2000 employees who are driven by a passion for success, quality, efficiency and respect for the environment.
As a family owned business located in Louvain la Neuve, Belgium, Carmeuse is led and guided by its strong values and principles that have been handed down from generation to generation and the company maintains an international presence than spans Western, Central, and Eastern Europe, Africa, Asia as well as North America.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 809660  Dátum zverejnenia: 8.10.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 850 EUR/mesiac