Operátor obslužných činností - elektrikár

Carmeuse Slovakia, s r.o.

Miesto práce
Slavec 179, 049 11 Slavec, Košický kraj, Rožňava
Termín nástupu
asap
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- kontrola strojno-technologického zariadenia
- odstraňovanie drobných závad slabo a silnoprúdových elektrických zariadeniach, systémov merania a regulácie
- obsluha a údržba kompresorovej a trafo stanice, vykonávanie inšpekčných prehliadok na zverených strojno-technologických zariadeniach
- vykonávanie odpočtu spotreby elektrickej energie v elektrických rozvodniach
- dodržiavanie bezpečnostných a protipožiarnych predpisov
- pravidelná kontrola a bezporuchový chod meracích a registračných prístrojov centrálneho velína
- obslužné činnosti - nakládka produktov, poriadok na zverenom úseku

- práca v stabilnej spoločnosti
- mzdové ohodnotenie a benefity podľa platnej kolektívnej zmluvy a mzdového predpisu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické, strojnícke, priemyselná výroba

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - základy
Microsoft Word - základy

Počet rokov praxe

5

- SŠ elektrotechnického smeru
- znalosť meracej a regulačnej techniky, riadiacich systémov
- vyhl. č. 508/2009 alebo 718/2002 Z.z. - § 22 samostatný elektrotechnik, § 23
- znalosť čítania výkresov, projektov
- znalosti o automatizačnej technike (PLC) výhodou
- ochota vzdelávať sa a pracovať v zmennej prevádzke
- flexibilnosť, odolnosť voči stresu, samostatnosť a rozhodovacie schopnosti, zodpovednosť
- prax vo výrobnom závode výhodou
- ochota vykonávať obslužné činnosti a údržbu zverených priestorov

S viac než 150-ročnými skúsenosťami je spoločnosť Carmeuse popredným výrobcom vysoko kalcitického a dolomitického vápna, vysokopercentného vápenca a mletého vápencového kameniva, ktoré sú dôležitou súčasťou rôznych priemyselných procesov v oblasti oceliarenstva, energetiky, životného prostredia a stavebníctva.
Produkty spoločnosti Carmeuse prispievajú k tvrdosti ocele, čistote ovzdušia, čistejšej vode a predĺženiu životnosti ciest. Sú dôležitou zložkou materiálov, ktoré budujú a obnovujú infraštruktúru po celom svete.
Spoločnosť Carmeuse v 15 krajinách západnej, strednej a východnej Európy prevádzkuje viac než 60 závodov zamestnávajúcich okolo 2000 zamestnancov, ktorí pracujú s vášňou pre úspech, kvalitu, efektivitu a s rešpektom voči životnému prostrediu.
Ako rodinná firma so sídlom v Louvain la Neuve, Belgicko, spoločnosť Carmeuse je vedená a riadená silnými hodnotami a princípmi odovzdávanými z generácie na generáciu. Spoločnosť pôsobí v mnohých krajinách v západnej, strednej a východnej Európe, v Afrike, Ázii a tiež v Severnej Amerike.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Carmeuse Slovakia, s.r.o.
Slavec 179
049 11 Slavec

Kontakt

Kontaktná osoba: Diana Barthová
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopisOdporučiť ponuku známemu
ID: 2679084   Dátum zverejnenia: 19.9.2016