Kontrolór (Ref. č.: SK-HQ-FIN)

Carmeuse Slovakia, s r.o.

Miesto práce
Košický kraj
Termín nástupu
asap
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- tvorba finančných výkazov manažmentu a konsolidovaných výkazov spoločnosti
- analýza vývoja ukazovateľov, analýza rozdielov
- spracúvanie ročných plánov/forecastov
- kalkulácia výrobných nákladov, ich analýza
- komunikácia a koordinácia s ostatnými oddeleniami pri analýzach údajov
- pravidelná aktualizácia požadovaných reportov
- analýzy na mesačnej/ročnej báze

- v zmysle platnej Kolektívnej zmluvy
- práca v nadnárodnej spoločnosti
- podpora vzdelávania

Ak spĺňate uvedené podmienky, prosíme pošlite svoj životopis v slovenskom aj v anglickom jazyku na adresu job@carmeuse.sk.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

16.10.2016 (ostáva ešte 16 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a
Slovenský jazyk - Expert (C2)

Administratívne a ekonomické znalosti

Podvojné účtovníctvo - základy

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - expert
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
SAP - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- zodpovednosť a precíznosť
- orientácia na ciele
- výborné analytické schopnosti a logické myslenie
- schopnosť zvládať zložité situácie (termíny, nastaviť si priority)
- schopnosť pracovať samostatne aj v tíme
- komunikačné a argumentačné schopnosti
- orientácia na projekty a zlepšovanie procesov
- ZNALOSŤ MAĎARSKÉHO JAZYKA VÍTANÁ

S viac než 150-ročnými skúsenosťami je spoločnosť Carmeuse popredným výrobcom vysoko kalcitického a dolomitického vápna, vysokopercentného vápenca a mletého vápencového kameniva, ktoré sú dôležitou súčasťou rôznych priemyselných procesov v oblasti oceliarenstva, energetiky, životného prostredia a stavebníctva.
Produkty spoločnosti Carmeuse prispievajú k tvrdosti ocele, čistote ovzdušia, čistejšej vode a predĺženiu životnosti ciest. Sú dôležitou zložkou materiálov, ktoré budujú a obnovujú infraštruktúru po celom svete.
Spoločnosť Carmeuse v 15 krajinách západnej, strednej a východnej Európy prevádzkuje viac než 60 závodov zamestnávajúcich okolo 2000 zamestnancov, ktorí pracujú s vášňou pre úspech, kvalitu, efektivitu a s rešpektom voči životnému prostrediu.
Ako rodinná firma so sídlom v Louvain la Neuve, Belgicko, spoločnosť Carmeuse je vedená a riadená silnými hodnotami a princípmi odovzdávanými z generácie na generáciu. Spoločnosť pôsobí v mnohých krajinách v západnej, strednej a východnej Európe, v Afrike, Ázii a tiež v Severnej Amerike.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Carmeuse Slovakia, s.r.o.
Slavec 179
049 11 Slavec

Kontakt

Kontaktná osoba: Diana Barthová
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopisOdporučiť ponuku známemu
ID: 2637907   Dátum zverejnenia: 19.9.2016