Expedient - rušňovodič - s možnosťou zaškolenia

Carmeuse Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Slavec 179, 049 11 Slavec, okres Rožňava
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zodpovedá za nakládku a vykládku produktov, ich váženie a evidenciu
- zabezpečuje nakládku železničných vozňov v súlade s platnými predpismi ŽSR
- podľa vlečkového prevádzkového poriadku kontroluje a riadne zabezpečuje vedenie prevádzky na vlečke, a zabezpečuje hospodárenie so železničnými vozňami
- udržiavanie poriadku na zverených objektoch a zariadeniach
- balenie produktov, aj manuálna práca

- práca v stabilnej spoločnosti
- mzdové ohodnotenie a benefity podľa platnej kolektívnej zmluvy a mzdového predpisu

Ak spĺňate nevyhnutné požiadavky, pošlite svoj životopis e-mailom na [email protected].

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

strojnícke, elektrotechnické, dopravno-technické

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- PODMIENKOU - minimálne SŠ vzdelanie s maturitou strojníckeho, elektrotechnického alebo dopravného zamerania
- výborný zdravotný stav (nutnosť prejsť vstupnou lekárskou prehliadkou a psychotestami)
- výhodou je osvedčenie o spôsobilosti viesť HDV (21, 24 resp. 511) alebo maturita (strojnícka, elektrotechnická) a súčasne OS 17
- vítaný kurz VZV, skladník prepravy podľa predpisu ŽSR;
- VP sk. C výhodou;
- flexibilita; ochota pracovať v zmennej prevádzke;
- zodpovednosť;
- logické myslenie a schopnosť riešiť problémy;
- odolnosť voči stresu.

Carmeuse is a leading producer of high calcium and dolomitic lime, chemical grade limestone and crushed limestone aggregate products that are a vital part of important industries in steel manufacturing, energy, environmental services, and construction.
Carmeuse products make steel stronger, air cleaner, water more pure and roadways last longer—they are a vital ingredient in the materials that build and renew infrastructure around the world.
Settled in 15 countries in Western, Central and Eastern Europe, Carmeuse operates more than 60 production facilities, staffed by up to 2000 employees who are driven by a passion for success, quality, efficiency and respect for the environment.
As a family owned business located in Louvain la Neuve, Belgium, Carmeuse is led and guided by its strong values and principles that have been handed down from generation to generation and the company maintains an international presence than spans Western, Central, and Eastern Europe, Africa, Asia as well as North America.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2326653  Dátum zverejnenia: 24.6.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou