Logo Carlton Property, s.r.o.

Recepčný/á v Radisson Blu Carlton hotel

Carlton Property, s.r.o.

Miesto práce
Hviezdoslavovo námestie, Staré Mesto
Termín nástupu
asap
1 200 EUR/mesiac+ v závislosti od finančných výsledkov spoločnosti: mesačne prémie v súlade s internými smernicami a ročne 13. plat a lojalitný bonus

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Miluješ prácu s ľuďmi a rád vytváraš nezabudnuteľné momenty?
Potom hľadáme práve teba!
Hotel Radisson Blu Carlton hľadá do mladého tímu entuziastickú a pozitívne orientovanú osobu, ktorá bude poskytovať hosťom služby najvyššieho štandardu, bude im vždy nápomocná, bude kontrolovať zoznam príchodov a vítať hostí, prideľovať izby podľa dostupnosti, zapezpečovať riadnu registráciu a spolupracovať s inými oddeleniami hotela.

- práca v príjemnom a priateľskom prostredí hotela patriaceho do medzinárodnej hotelovej siete
- interné odborné školenia
- možnosť profesionálneho rastu
- sociálny program
- príspevok na kultúru
- zvýhodnené ceny ubytovania po celom svete v rámci hotelovej siete

Vopred Vám ďakujeme za zaslanie Vášho životopisu. Na osobný pohovor budeme pozývať kandidátov, ktorí spĺňajú všetky kritéria.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- práca v stoji, nočné zmeny
- zodpovednosť
- excelentná komunikačná zručnosť
- pozitívny prístup, entuziazmus
- tímový hráč
- anglický jazyk na komunikatívnej úrovni
- PC zručnosti, internet

Sme stabilná spoločnosť Carlton Property, s.r.o., ktorá sa primárne špecializuje na management komplexu Carlton Savoy . Náš team tvoria profesionáli, ktorí spojili svoje predchádzajúce skúsenosti a vytvorili kvalitné zastúpenie, ktorého hlavným cieľom je vytvárať komfortné prostredie a podmienky pre spokojnosť všetkých našich klientov. Kvalitné kancelárske a maloobchodné priestory, služby 4-hviezdičkového hotela Radisson Blu Carlton, zážitkový a tematický Mirror bar, galéria Savoy, pohodlné podzemné parkovanie pre klientov aj návštevníkov to všetko je komfort všestranného komplexu Carlton Savoy ako"The best address in town / Najlepšia adresa v meste!" A v neposlednom rade novo vybudované Wellness & Fitness, ktoré dopĺňa náš komplex o lukratívne služby pre náročných klientov.

For more information on Carlton Property, s.r.o. visit www.carlton.sk

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

ID: 3001911  Dátum zverejnenia: 23.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac