Vodič MKD

CARLOG s.r.o. - HERTSENS TRANSPORT

Hraničná 18, Bratislava, Nemecko, Francúzsko, Belgicko, Holandsko, Luxembursko
Termín nástupu
21.05.2017

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-Vodič medzinárodnej kamiónovej dopravy (najmä BENELUX, Francúzsko, Nemecko
- pracovne turnusy dohodou
4+1, 3+1, 6+2

Mzda vyplacana riadne a načas v čistom - 2200EUR
plat prvé 3 mesiace 650eur, potom každý rok 50 eur, a po štyroch rokoch 900eur.
Vreckové po 3 mesiacoch / 10eur na deň
Mesačne bonusy podľa výkonu práce
Zabezpečíme zácvik vodiča ak je potrebné
Diety platené za každy deň (aj s cestou do práce)
Doprava mikrobusom až domov po návrate z turnusu
Dodržiavanie legislatívy o organizácii pracovného času v doprave
Seriozne jednanie

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Vodičský preukaz

C, E

Počet rokov praxe

1

- prax na pozícii vodiča MKD
- tachografová karta vodiča - kvalifikačná karta vodiča - platné doklady, psychotesty a lekárska prehliadka - dodržiavanie predpisov - spoľahlivosť, samostatnosť, dochvíľnosť - slušné vystupovanie pri kontakte s klientmi

Sme medzinárodná prepravná spoločnosť Hertsens Transport zaoberajúca sa nákladnou dopravou v rámci Belgicka, Holandska, Nemecka, Francúzska a Luxemburska. Náš tím tvoria zamestnanci zo Slovenska, Rumunska a Belgicka a naším hlavným miestom pôsobenia je Kruibeke - Belgicko.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2521483  Dátum zverejnenia: 18.5.2017