Obchodný manažér pre stavebný koncern

Carisma Consulting s.r.o.

Miesto práce
Bratislava, Košice

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Vedenie aktívnej obchodnej činnosti so zameraním na získavanie zákaziek stavebných projektov väčších objemov
- Budovanie a udržiavanie dlhodobých vzťahov so zákazníkmi a rozširovanie portfólia zákazníkov
- Vedenie negociácie zmluvných podmienok
- Vytváranie, vyhodnocovanie a optimalizácia obchodnej stratégie s cieľom dosiahnutia požadovaného objemu zákaziek
- Prieskum trhu, sledovanie príležitostí a monitoring konkurencie
- Spolupráca s ostatnými oddeleniami
- Reprezentácia spoločnosti
- Reporting

- Práca pre nadnárodnú spoločnosť
- Samostatná práca s podporou back- office
- Potrebné vybavenie: auto, laptop, mobil

Ak Vás ponuka zaujala, zašlite nám prosím Váš profesný životopis.

S Vašimi údajmi budeme zaobchádzať diskrétne a v prípade otázok prosím kontaktujte Miriam Balzamovú +421 903 449 323.

Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas našej spoločnosti na spracovanie Vašich osobných údajov v súlade so zákonom č. 122/2013 Z.z o ochrane osobných údajov a spôsobe ich uplatnenia.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Našim klientom je významný nadnárodný stavebný koncern. Pre posilnenie manažmentu spoločnosti na Slovensku aktuálne hľadáme skúseného kandidáta na pozíciu Obchodný manažér.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

- Skúsená a vyzretá obchodnícka osobnosť
- Skúsenosti v oblasti obchodu v segmente stavebníctva
- Znalosť stavebného trhu na Slovensku, prehľad o situácii a vybudované kontakty so zákazníkmi
- Vynikajúce negociačné, prezentačné a organizačné schopnosti
- Vysoká miera orientácie na výsledok a zákazníka
- Aktívna a dynamická osobnosť
- Vysoké pracovné nasadenie a flexibilita, cestovanie v rámci SR
- Progresívne myslenie a schopnosť riešiť problémy
- Komunikatívna znalosť anglického jazyka

Ťažiskom našej činnosti sú „detailné a cielené služby Executive Search/Headhuntingu a výber kvalifikovaného personálu a kandidátov na manažérske pozície“ pre popredné nadnárodné spoločnosti.

Schwerpunkt unserer Tätigkeit sind „detaillierte und gezielte Executive Search/Headhunting Dienstleistungen und Auswahl von qualifizierten Personal und Kandidaten für Managementpositionen“ für führende internationale Unternehmen.

We are focused on providing „detailed and targeted Executive Search/Headhunting services and selection of experts and candidates for managing positions” for leading international companies.
ID: 2264965  Dátum zverejnenia: 29.9.2015