Business development manager

CARGOSAL s.r.o.

Jarošova Office centre, Jarošova, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
1 800 - 2 500 EUR/mesiac+ mesačné bonusy 1% - 2 % z obratu na základe vašich individuálnych výsledkov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame Vám jedinečnú príležitosť aktívne sa podieľať na raste a rozvoji našej spoločnosti poskytujúcej prepravné služby. Hľadáme obchodníka ideálne s transportnými alebo špedičnými skúsenosťami, ktorý nám chce pomôže rozšíriť portfólio zákazníkov. V menšej firme vie aj jeden človek svojou aktivitou ovplyvniť celkový výsledok spoločnosti. Odmenou Vám budú mesačné bonusy a zhora neobmedzený príjem.

Vaše úlohy:

  • Budovanie transportného biznisu v cestnej alebo leteckej alebo námornej preprave
  • Vytvárať, rozvíjať a udržiavať pozitívne obchodné vzťahy so klientmi
  • Komunikácia a stretnutia s obchodnými partnermi na dennej báze
  • Pripravovať cenové ponuky a úzko spolupracovať s interným oddelením CARGOSAL pri    zabezpečovaní požiadaviek klientov

Okrem toho, Vaša náplň práce bude zahŕňať:

  • sledovanie a analýzu trhu a konkurencie
  • pravidelné reportovanie výsledkov a plánov na manažment
  • účasť na obchodných podujatiach a stretnutiach
  • podpora marketingových aktivít

Budete pracovať v tíme s priateľskou a neformálnou atmosférou. Naši kolegovia nepoznajú stereotyp, práca nás baví a dokážeme sa popri tom aj zabaviť.

- U nás získate férové a motivačné ohodnotenie, ktoré zahŕňa mesačné bonusy na základe vašich individuálnych výsledkov. To vás motivuje k ešte lepším výsledkom a rastu vašej kariéry.

- Ako Business development manager budete mať samostatnosť v rozhodovaní, ktorá vám umožní realizovať vaše nápady a plány bez obmedzení. Vaša kreativita a iniciatíva sú vítané.

- Firemné auto a firemný mobil:
K dispozícii budete mať firemné auto a mobilný telefón, čo vámuľahčí prácu a zabezpečí flexibilitu v komunikácii.

- Zabezpečíme vám pravidelné školenia, kde získate nové vedomosti a zručnosti, ktoré vám pomôžu v práci a aj v osobnom živote.

- Vzhľadom na to, že sa pohybujeme v medzinárodnom prostredí, ponúkame vám jazykové kurzy, aby ste sa mohli ľahšie dorozumieť s našimi zahraničnými partnermi.

- Organizujeme rôzne teambuildingové aktivity, ktoré vám umožnia bližšie sa spoznať s vašimi kolegami a posilniť tímovú spoluprácu.

- Okrem toho ponúkame aj ďalšie benefity, ako napríklad stravné lístky, príspevok na dopravu a možnosť zacvičiť si priamo v budove sídla našej spoločnosti

Chceš sa stať súčasťou tímu CARGOSAL? Pošli nám životopis a radi Ťa uvidíme na pohovore.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft PowerPoint - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Minimálne 1 rok skúseností v oblasti predaja  – ideálne v oblasti špedície a logistiky
Vynikajúce predajné, komunikačné a vyjednávacie schopnosti
Schopnosť určovať priority, výborné organizačné schopnosti
Schopnosť vytvárať a predkladať prezentácie prispôsobené potrebám klienta
Analytické a strategické myslenie
Znalosť anglického jazyka na pokročilej úrovni je výhodou , poprípade iného jazyka .
Platný vodičský preukaz a ochota osobne navštevovať klientov

Spoločnosť CARGOSAL s.r.o. ( ex EUROFRIGO) je moderná a flexibilná dopravná spoločnosť so sídlom v Bratislave. V roku 2023 sme sa rozhodli ponúknuť našim zákazníkom komplexnejšie služby a viac personalizovaný prístup k ich požiadavkám. V dôsledku toho sme do nášho portfólia prepravných služieb pridali námornú a leteckú dopravu.

Naším poslaním je poskytovať výnimočné prepravné služby, ktoré spĺňajú jedinečné potreby každého zákazníka.

Našou víziou v spoločnosti CARGOSAL je byť popredným poskytovateľom dopravných riešení, uznávaným pre náš záväzok k dokonalosti, personalizovaný prístup a inovatívne stratégie.

Naše základné hodnoty v spoločnosti CARGOSAL sú integrita, inovácia, spoľahlivosť, udržateľnosť a tímová práca.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4739486  Dátum zverejnenia: 20.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac