Vodič cisternovej súpravy

Cargofleet s.r.o.

Miesto práce
Cabajská 10, Nitra
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1400 - 1500 € v čistom

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vodič vnútroštátnej dopravy s vozidlom s celkovou hmotnosťou 40 t, cisternové vozidlo + vlek na zvoz surového kravského mlieka. Vodičský preukaz skupiny C, E. Jazdíme väčšinou SR, niekedy aj CZ, HU.

SI KAMIONISTA SRDCOM AJ HLAVOU?

Hľadáme vodičov vnútroštátnej dopravy na vozidlá s celkovou hmotnosťou 40t, ide o cisternové vozidlo + vlek na zvoz surového kravského mlieka. Vodičský preukaz skupiny C, E. Jazdíme väčšinou SR, niekedy aj CZ, HU.

Nebaví Ťa už jazdiť na 4-6 týždňové turnusy? Nie si spokojný s výplatou a nemáš ju na čas? Jazdíš na starých neudržiavaných a nevybavených truckoch? Musíš porušovať dodržiavanie časov vodičov podľa 561? Ak Ťa aspoň jedno z toho trápi a myslíš si, že vieš jazdiť a pracovať ako profesionál, pridaj sa k nám!

Profesionálov si vážime, motivujeme a podľa toho aj odmeňujeme. Najlepší z našich radi pracujú, naši zvozári mlieka pracujú na striedačku, dlhý a krátky týždeň a na výplate si nájdu 1400-1500 € v čistom, každý deň po smene sú doma. Ak si z Nitry a okolia, tak sa príď pozrieť a opýtať budúcich kolegov.

Sme mladý kolektív a ťaháme za jeden povraz. Ak sme Ťa zaujali, napíš nám a do Tvojho životopisu prosím uveď posledných troch zamestnávateľov.

Bližšie info o nás na www.cargofleet.com

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

C, E

Spoľahlivosť, ochota spolupracovať a učiť sa.

Dynamická dopravno-špedičná spoločnosť, logistické riešenia na mieru prevažne v oblasti potravinárskeho priemyslu. Viac o nás nájdeš na www.cargofleet.com

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3015127  Dátum zverejnenia: 21.5.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1400 - 1500 € v čistom