Finančný kontrolór

Cargo Wagon, a.s.

Miesto práce
Zelený kríčok 1/C, Trnava, okres Trnava
Termín nástupu
01.07.2017
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• príprava mesačných manažérskych reportov v súlade s rozpočtom
• zostavenie ročnej účtovnej závierky v súlade s IFRS
• aktívna účasť na príprave ročného rozpočtu
• práca a komunikácia s externými audítormi spoločnosti ohľadom záležitostí týkajúcich sa ročného auditu a ďalších záležitostí súvisiacich s daňou
• príprava manažérskych a finančných reportov pre akcionárov a banky
• dohliadanie na správnosť finančných transakcií v hlavnej knihe
• poskytnutie poradenstva oddeleniu predaja a prevádzky v oblasti účtovníctva a legislatívy

• platové ohodnotenie a balík bonusov nad trhovým priemerom
• flexibilná pracovná doba
• možnosť home office
• poskytnutie firemného mobilu, notebooku

Okrem peňažných výhod poskytujeme príležitosť pracovať v dynamickom prostredí s participáciou na dozornej funkcii a spolupráci s bankami, audítormi a inými externými zainteresovanými stranami.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomika, financie, účtovníctvo, manažment, audítorstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý

Počet rokov praxe

3

• vysokoškolské vzdelanie ekonomického zamerania
• minimálne 3 roky praxe v oblasti financií / účtovníctva
• znalosť IFRS výhodou
• znalosť angličtiny je nevyhnutná
• pokročilý používateľ programu MS Excel (kontingenčné tabuľky / funkcie excelu napr. VLOOKUP)

Hľadáme osobu, ktorá má dobré komunikačné a organizačné schopnosti, je sebestačná a je taktiež tímovým hráčom.

Cargo Wagon prevádzkuje najväčšiu flotilu nákladných železničných vozňov na Slovensku. Od roku 2015 prenajímame nákladné vozne železniciam, špeditérom a priemyselným podnikom na Slovensku a v celej Európe. Našim popredným zákazníkom je Železničná spoločnosť Cargo Slovakia.
Pre našich zákazníkov zabezpečujeme plánovanú a prevádzkovú údržbu nákladných vozňov a dodávame im náhradné diely na naše vozne.
Viac o nákladných vozňoch, našich službách a aj o tom ako pracujeme sa dočítate na www.cargowagon.sk

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3055544  Dátum zverejnenia: 11.5.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou