Disponent námorného importu

cargo-partner SR, s.r.o.

Miesto práce
Kopcianska 92, Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Organizovanie námornej prepravy tovaru z celého sveta na Slovensko spočíva v:

- denné spracovávanie objednávok na oddelení námorného importu
- proaktívna komunikácia s vlastným okruhom slovenských ako aj zahraničných zákazníkov a komplexná špičková starostlivosť o týchto zákazníkov
- každodenná komunikácia s lodiarskymi spoločnosťami a prístavmi po celom svete
- kontrola a sledovanie priebehu prepravy
- tvorba cenových ponúk
- riešenie škodových prípadov
- fakturácia a kontrola mesačnej uzávierky
- spolupráca s inými oddeleniami spoločnosti napr. colná deklarácia, účtovné oddelenie

- široké možnosti osobného rozvoja a profesného rastu cez firemné vzdelávacie programy
- know-how úspešnej medzinárodnej spoločnosti
- výkonovo zameranú výšku mzdy
- dynamickú prácu v stabilnej medzinárodnej spoločnosti s vedúcim postavením na trhu leteckej a námornej prepravy tovaru
- každodenné používanie cudzieho jazyka
- mladý kolektív a príjemné pracovné prostredie

Ak hľadáte vitálnu pozíciu plnú výziev v inovatívnej a dynamickej medzinárodnej spoločnosti, chceme Vás spoznať!

Pošlite nám Vašu žiadosť a životopis on-line alebo na sk.jobs@cargo-partner.com ešte dnes.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

- minimálne stredoškolské vzdelanie s maturitou ekonomického alebo technického zamerania
- výborná znalosť anglického jazyka slovom aj písmom, znalosť nemeckého jazyka je veľkou výhodou
- máme záujem o energické, iniciatívne a angažované osobnosti, ktoré majú potrebnú dravosť a majú záujem na sebe pracovať
- výnimočné komunikačné schopnosti, schopnosť presadiť sa
- samostatnosť, ambicióznosť a iniciatívnosť
- schopnosť pracovať ako súčasť tímu
- aktívny prístup k zákazníkom
- obchodné myslenie
- dobré matematické a analytické schopnosti, logické myslenie

cargo-partner is a dynamically growing and globally successful transport and logistics company employing over 2400 people in 26 countries. In many of these countries, we are market leaders in our original core sector air and sea freight. Globalization, internet, modern data platforms and changing commodity flows are fundamentally transforming our customers’ demands in regard to IT, supply chain solutions and distribution logistics. In reaction to these newly emerging demands, cargo-partner is evolving and creating numerous great opportunities – for us as a company and for our new and longstanding employees alike.
Our corporate values as a dynamic international mid-sized family owned business are based on a forward-looking approach, controlled growth and stability through constant change.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kopcianska 92
852 03 Bratislava
ID: 2653128   Dátum zverejnenia: 7.10.2016