Disponent námorného importu

cargo-partner SR, s.r.o.

Miesto práce
Moldavská 49, Košice

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Organizovanie námornej prepravy tovaru z celého sveta na Slovensko spočíva v:

  • denné spracovávanie objednávok na oddelení námorného importu
  • proaktívna komunikácia s vlastným okruhom slovenských ako aj zahraničných zákazníkov a komplexná špičková starostlivosť o týchto zákazníkov
  • každodenná komunikácia s lodiarskymi spoločnosťami a prístavmi po celom svete
  • kontrola a sledovanie priebehu prepravy
  • tvorba cenových ponúk
  • riešenie škodových prípadov
  • fakturácia a kontrola mesačnej uzávierky
  • spolupráca s inými oddeleniami spoločnosti napr. colná deklarácia, účtovné oddelenie

  • široké možnosti osobného rozvoja a profesijného rastu cez firemné vzdelávacie programy
  • know-how úspešnej medzinárodnej spoločnosti
  • dynamickú prácu v stabilnej medzinárodnej spoločnosti s vedúcim postavením na trhu leteckej a námornej prepravy tovaru
  • každodenné používanie cudzieho jazyka
  • mladý kolektív a príjemné pracovné prostredie
  • firemné akcie a rôzne iné firemné benefity

Ak hľadáte vitálnu pozíciu plnú výziev v inovatívnej a dynamickej medzinárodnej spoločnosti, chceme Vás spoznať!

Pošlite nám Vašu žiadosť a životopis on-line alebo na [email protected] ešte dnes.

Zaslaním životopisu, motivačného listu a ďalších dokumentov emailom, poštou, osobne dobrovoľne poskytujete prevádzkovateľovi cargo-partner SR, s. r. o. so sídlom Kopčianska 92, 852 03 Bratislava, IČO: 31 358 152 súhlas so spracúvaním Vašich osobných údajov v rozsahu titul, meno, priezvisko, trvalé bydlisko, prechodné bydlisko, vek, pohlavie, všetky údaje a iné záznamy uvedené v úradnom doklade o vzdelaní, podpis, kontaktné údaje (najmä telefónne číslo a e-mail), údaje uvedené v životopise, jazykové znalosti, prax, absolvované kurzy (názov, krajina), certifikáty (názov, doba platnosti, vydavateľ, krajina), zručnosti (názov, úroveň), očakávaný plat, očakávané zameranie, očakávané miesto práce a ďalšie údaje uvedené v životopise, motivačnom liste a dotazníku uchádzača o zamestnanie za účelom evidencie uchádzačov o zamestnanie. Osobné údaje nebudú zverejňované a ani poskytované do tretích krajín. Súhlas so spracúvaním osobných údajov je možné kedykoľvek odvolať, inak čas platnosti súhlasu uplynie po uplynutí jedného roka odo dňa jeho poskytnutia. Ako dotknutá osoba vyhlasujete, že ste si vedomá svojich práv v zmysle § 28 zákona č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení zákona č. 84/2014 Z. z. o tom, že máte právo na opravu nesprávnych, neúplných a neaktuálnych osobných údajov a ďalšie práva uvedené v tomto ustanovení, a že Vám boli poskytnuté všetky informácie podľa § 15 cit. zákona.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

  • minimálne stredoškolské vzdelanie s maturitou
  • znalosť anglického jazyka slovom aj písmom, znalosť nemeckého jazyka je veľkou výhodou
  • máme záujem o energické, iniciatívne a angažované osobnosti, ktoré majú potrebnú dravosť a majú záujem na sebe pracovať
  • výnimočné komunikačné schopnosti, schopnosť presadiť sa
  • samostatnosť, ambicióznosť a iniciatívnosť
  • schopnosť pracovať ako súčasť tímu
  • aktívny prístup k zákazníkom
  • obchodné myslenie
  • dobré matematické a analytické schopnosti, logické myslenie

cargo-partner je popredná medzinárodná spoločnosť poskytujúca služby v oblasti prepravy a integrovanej logistiky s obzvlášť silnou pozíciou na trhu interkontinentálnej prepravy. Spoločnosť cargo-partner má hlavné sídlo v Rakúsku a zamestnáva viac ako 4000 zamestnancov vo vyše 40 krajinách sveta a neustále rastie a expanduje naprieč svetom.

Naši zamestnanci sú vysoko motivovaní profesionáli rôznych národností pochádzajúci z rôznych kultúrnych prostredí, ktorí zdieľajú spoločnú vášeň pre ich prácu, disponujú výbornými komunikačnými schopnosťami a silným podnikateľským prístupom.

Naša spoločnosť ponúka pútavý kariérny štart pre talentovaných ľudí bez skúseností, ako aj hodnotnú príležitosť pre uznávaných profesionálov z oblasti logistiky a obchodu. Veríme v nadväzovanie dlhodobých vzťahov a v investovanie do neustáleho rozvoja našich zamestnancov.

Či už sa chcete ponoriť priamo do vôd oddelenia prepravy a predaja, zapojiť sa do našich tímov v oblasti práva, financií alebo účtovníctva alebo ukázať svoj talent v oblasti marketingu, ľudských zdrojov alebo špičkových IT riešení - radi by sme vás spoznali.

Ready to get things moving? Join our team!
follow us with hashtags: #cargopartner, #workingdigital

Hľadáte dôležitú a náročnú pozíciu v inovatívnej a dynamickej medzinárodnej spoločnosti? Kontaktujte nás dnes a môžete byť ďalším cargo-partner!

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Jarmila Stefanovicova
Tel.: +421268242420
E-mail: poslať životopis
ID: 2561415  Dátum zverejnenia: 18.4.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.