Colný deklarant

cargo-partner SR, s.r.o.

Miesto práce
Ulica logistického parku 1, 929 01 Dunajská Streda
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- importné a exportné preclievanie tovaru v colnom programe
- prepúšťanie tovaru do ostatných colných režimov
- komunikácia s oddeleniami spoločnosti a štátnymi inštitúciami
- komunikácia so zákazníkmi

- široké možnosti osobného rozvoja a profesného rastu cez firemné vzdelávacie programy
- know-how úspešnej medzinárodnej spoločnosti
- dynamickú prácu v stabilnej medzinárodnej spoločnosti s vedúcim postavením na trhu leteckej a námornej prepravy tovaru
- mladý kolektív a príjemné pracovné prostredie
- firemné akcie a rôzné iné firemné benefity

Ak Vás naša ponuka zaujala, zašlite nám životopis na sk.jobs@cargo-partner.com. Poskytnuté údaje budú spracované v súlade so Zákonom o ochrane osobných údajov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

6.1.2017 (ostáva ešte 29 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

- stredoškolské vzdelanie s maturitou
- ovládanie colného zákona a legislatívy v colnej oblasti
- prax v oblasti colnej deklarácie min. 1 rok
- znalosť práce s PC (MS Office - MS Excel, MS Word)
- zodpovednosť, precíznosť a flexibilita
- samostatnosť a komunikatívnosť

cargo-partner is a dynamically growing and globally successful transport and logistics company employing over 2400 people in 26 countries. In many of these countries, we are market leaders in our original core sector air and sea freight. Globalization, internet, modern data platforms and changing commodity flows are fundamentally transforming our customers’ demands in regard to IT, supply chain solutions and distribution logistics. In reaction to these newly emerging demands, cargo-partner is evolving and creating numerous great opportunities – for us as a company and for our new and longstanding employees alike.
Our corporate values as a dynamic international mid-sized family owned business are based on a forward-looking approach, controlled growth and stability through constant change.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kopcianska 92
852 03 Bratislava

Kontakt

Poslať spoločnosti životopis
ID: 2560802   Dátum zverejnenia: 6.12.2016