so sídlom v Stuttgarte hľadá

ZDRAVOTNÉ SESTRY

Druh pracovného pomeru:
čiastočný alebo plný pracovný úväzok, pracovná zmluva na dobu neurčitú
Začiatok pracovného pomeru:
kedykoľvek po dohovore
Ponúkané platové podmienky:
základný plat 2.150 € brutto , zákonné príplatky, do 150 € mesačné cestovné náklady, 240 € mesačný príspevok na bývanie 189 € prídavok na nezaopatrené dieťa.

CHCETE ZLEPŠIŤ VAŠU BUDÚCNOSŤ A VÁŠ ŽIVOT?

NEMÁTE ISTOTU PRAVIDELNEJ MZDY ZA VYKONANÚ PRÁCU?

CHCETE ZMENIŤ VAŠU PRÁCU Z 24 HODINOVÝCH SLUŽIEB NA DENNÉ A NOČNÉ SLUŽBY?

NEMÁTE ŽIADNE PRACOVNÉ SKÚSENOSTI?

Tak sme tu pre Vás.
Pravidelná výplata mzdy je pre nás samozrejmosťou. Pracovnú skúsenosť s intenzívnou starostlivosťou mať nemusíte, všetko potrebné sa naučíte.

Náplň práce
Bežná náplň práce zdravotnej sestry, každodenná základná a ošetrovateľská starostlivosť o pacientov v  domácnosti alebo intenzívna starostlivosť pre 8 pacientov (1 sestra ošetruje 2 pacientov).

Výhody práce u nás
  • pracovný koncept pri plnom pracovnom pomere - 18 dní práce a 12 dní voľno
  • trvalé pracovné miesto s nemeckou pracovnou zmluvou
  • podpora v materinskej reči,
  • dovolenka 24 dní,
  • ubytovanie zabezpečené za 310 €/mesačne s príspevkom 240 €/mesiac,
  • preplatenie cestovných nákladov do 150 mesačne,
  • možnosť prídavku na nezaopatrené dieťa vo výške 189 €/mesiac,
  • priateľskí českí a slovenškí kolegovia a kolegyne,
  • všetky naše služby sú zdarma,
Požiadavky
  • ukončené vzdelanie v odbore zdravotná sestra,
  • minimálna znalosť nemeckého jazyka na úrovni B1 - B2 ( jednoduché rozhovory).
     ujasnenie podmienky úrovne jazyka možné aj telefonicky.
Ďalšie informácie

Vaša budúcnosť s CareNet 360

Výhodnejšie pracovné podmienky
Mzda zodpovedajúca Vášmu vzdelaniu
Zabezpečenie sociálnych odvodov ( sociálne, nemocenské a dôchodkové poistenie)
Záruka spokojného dôchodku
Zlepšenie finančnej situácie
Finančná podpora pre Vaše deti
Rozšírenie pracovných skúseností v odbore intenzívnej starostlivosti s využitím nemeckého jazyka

Veľa firiem inzeruje „lukratívnu“ prácu v Nemecku, ale často je realita iná od skutočnosti.

Máte možnost spolupracovať s firmou, ktorá má 20 ročnú skúsenosť s domácou intenzívnou starostlivosťou. Radi Vám poskytneme pozitívne hodnotenia naších zamestnancov.

Cesta do Nemecka trvá iba pár hodin, ktoré sa oplatí obetovať na zlepšenie Vášho pracovného postavenia a životnej úrovne Vaších rodín. S prácou zdravotnej sestry v našej firme je možné pravidelne tráviť voľný čas s rodinou a priateľmi.

Zmeňte svoj život prvným krokom tak, že pošlete Váš životopis na adresu:

[email protected]

Radi Vám odpovieme na akékoľvek Vaše otázky na telefónnom čísle
+49 711 93 32 174 70

ČAKÁ NA VÁS LEPŠIA BUDÚCNOSŤ, TAK PREČO NEVYUŽIŤ TÚTO PRÍLEŽITOSŤ?

Tešíme sa na Vás :)

Team CareNet 360
vaša podpora na cesta za vysnívaným povolaním
ID: 2928214  Dátum zverejnenia: 6.10.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2150 € (v prípade kliniky je mzda iná)