se sídlem ve Stuttgartu hledá

ZDRAVOTNÍ SESTRY

Typ pracovního poměru:
částečný nebo plný pracovní úvazek, pracovní smlouva na dobu neurčitou
Začátek pracovního poměru:
kdykoliv po domluvě
Nabízený plat:
základní plat 2.100 € bruto , zákonné příplatky, do 150 Euro měsíčně za cestovní náklady, 240 Euro měsíčně příspěvek na bydlení.

CHCETE ZLEPŠIT BUDOUCNOST A VÁŠ ŽIVOT?

NEMÁTE JISTOTU PRAVIDELNÉ MZDY ZA VYKONANOU PRÁCI?

CHCETE ZMĚNIT VAŠI PRÁCI Z 24 HODINNOVÝCH SLUŽEB NA DENNÍ, NOČNÍ SLUŽBY?

NEMÁTE ŽÁDNÉ PRACOVNÍ ZKUŠENOSTI?

NEMLUVÍTE NĚMECKY A MYSLÍTE SI, ŽE SE TENTO JAZYK NENAUČÍTE?

Pak jsme tu pro Vás.
Pravidelná výplata mzdy je pro nás samozřejmostí. Pracovní zkušenosti intenzivní péči mít nemusíte, vše se naučíte na místě.Nakonec budete překvapeni jak snadno se lze v našich intenzivních kurzech naučit německý jazyk.

Náplň práce
Běžná náplň práce zdravotní sestry, každodenní základní a ošetřovatelská péče o pacienty v  domácnosti.

Výhody práce u nás
  • pracovní koncept při plném pracovním poměru- 18 dní práce a 12 dní volno,
  • trvalé pracovní místo s německou pracovní smlouvou,
  • podpora v mateřské řeči,
  • dovolená 26 dní,
  • ubytování zajištěno za 310 €/měsíc s příspěvkem 240 €/měsíc,
  • proplacení cestovních nákladů do 150 Euro měsíčně,
  • během kurzu nulové náklady na německý kurz, bydlení, městskou hromadnou dopravu,
  • možnost bezúročného kreditu- vracíte tolik, kolik si půjčíte,
  • kurzy německého jazyka od úrovně A2,
  • přátelští čeští a slovenští kolegové a kolegyně,
  • všechny naše služby jsou zdarma,
Požadavky
  • ukončené vzdělání v oboru zdravotní sestra,
  • minimální znalost německého jazyka úroveň A2 ( vedení jednoduchých hovorů).
  Další informace
  • kurz B1-B2 trvá 4 měsíce

Vaše budoucnost na s CareNet 360

Výhodnější pracovní podmínky
Mzda odpovídající Vašemu vzdělání
Zajištění sociálních odvodů ( sociální, nemocenské a důchodové pojištění)
– záruka spokojeného důchodu
Zlepšení finanční situace
Finanční podpora pro vaše děti
Rozšíření pracovních zkušeností z oboru intenzivní péče s využitím německého jazyka

Mnoho firem inzeruje „lukrativní“ práci v Německu, ale často se sliby neplní v realitu.

Máte možnost spolupracovat s firmou, která má 20-ti letou zkušenost s domácí a intensivní péčí. Rádi poskytneme spokojené recenze našich zaměstnanců.

Cesta do Německa trvá jen pár hodin, které se vyplatí obětovat pro zlepšení Vašeho pracovního postavení i životní úrovně Vašich rodin. S prací zdravotní sestry u naší firmy je možné pravidelné trávení volného času s rodinou a přáteli.

Změňte svůj život prvním krokem tak, že pošlete Váš životopis na adresu:

[email protected]

Rádi Vám také zodpovíme jakékoliv Vaše dotazy na telefonním čísle
+49 711 93 32 174 70

ČEKÁ NA VÁS LEPŠÍ BUDOUCNOST, TAK PROČ TÉTO PŘÍLEŽITOST NEVYUŽÍT?

Těšíme se na Vás :)

    Lucie Krejčířová & Team CareNet 360
vaše podpora v cestě za vysněným povoláním
ID: 2304085  Dátum zverejnenia: 29.10.2015