Obchodný zástupca/kyňa (priemyselná automatizácia) (Ref. č.: 2012024)

CAREERUS, s.r.o.

Ľutujeme, spoločnosť ponúkajúca danú pracovnú pozíciu ukončila zverejnenie ponuky na stránke z dôvodu získania dostatočného počtu kandidátov alebo obsadenia voľnej pracovnej pozície.

Ďakujeme za porozumenie.

Zobraziť podobné ponuky

  • Miesto práce: office - Prešov, Žilinský kraj, Banskobystrický kraj, Prešovský kraj, Košický kraj
  • Ponúkaný plat (brutto): fix + variabilná zložka / provízie
  • Termín nástupu: asap
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta:

- vyhľadávanie nových zákazníkov a obchodných príležitostí
- udržiavanie partnerských vzťahov a starostlivosť o stálych zákazníkov
- pravidelné návštevy zákazníkov
- špecifikácia požiadaviek zákazníka
- pravidelný reporting
Iné výhody
- práca v stabilnej spoločnosti
- možnosť osobnostého a profesného rastu
- školenia a marketingové aktivity
- firemné auto, mobil, notebook
Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná
Iné neuvedené oblasti

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Zameranie, odbor:
elektrotechnické, strojárske
Znalosti
Jazykové znalosti:
Anglický jazyk - mierne pokročilý

Počítačové znalosti - používateľ:
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Internet (e-mail, www) - pokročilý
Vodičský preukaz
B
Požadovaná prax
Prax na pozícii/v oblasti:
prax na obdobnej pozícii

Počet rokov praxe:
3
- obchodný duch a manažérske schopnosti
- schopnosť riešiť problémy a požiadavky zákazníkov
- odolnosť voči stresu
- prehľad v elektrotechnickej alebo strojárskej oblasti
- znalosť technickej angličtiny
- vysoká flexibilita a pracovná mobilita
- prezentačné a vyjednávacie schopnosti
- samostatnosť a zodpovednosť
- tímový hráč

Careerus, s.r.o. je personálno-poradenská spoločnosť, ktorá je zameraná na vyhľadávanie a výber pracovníkov na základe požiadaviek našich klientov. Pre kandidátov ponúkame kariérové poradenstvo, prípadne možnosť prostredníctvom našej spoločnosti si nájsť prácu.
Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti
Personálne poradenstvo, sprostredkovanie práce a študijných pobytov
Počet zamestnancov
4
Štruktúrovaný životopis v slovenskom jazyku zasielajte na nižšie uvedenú e-mailovú adresu, spolu so súhlasom na spracovanie osobných údajov v nasledovnom znení:
Poskytnutím svojho životopisu a ďalších sprievodných dokumentov obsahujúcich osobné údaje dávam svoj súhlas k tomu, aby spoločnosť CAREERUS s.r.o., so sídlom: Hlavná 98, 080 01 Prešov, IČO: 45 890 536 spracovávala moje osobné údaje pre účely sprostredkovania zamestnania, tj. s ukladaním na nosiče dát, upravovaním, vyhľadávaním v nich, triedením, kombinovaním, likvidáciou a s ich priebežnou aktualizáciou v súlade so Zákonom č. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov, a to až do odvolania písomnou formou. Súhlas je poskytovaný na dobu neurčitú. Súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať
Hlavná 98 Zobraziť na mape
080 01 Prešov
ID: 1255834   Dátum zverejnenia: 11.5.2012
Spoločnosť: CAREERUS, s.r.o.
Váš komentár k pracovnej ponuke

neuvedený
Pridať komentár

Pridanie komentára k ponuke