IT konzultant: analytická bezpečnosť

CareerMaker s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
20.000 - 35.000 EUR/rok, plat bude zodpovedať znalostiam a skúsenostiam.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

■ poskytovanie podpory v oblasti informačnej bezpečnosti,
■ zanalyzovať jeho požiadavky a v súčinnosti s už existujúcim
■ bezpečnostným tímom navrhnúť vhodné riešenie,
■ vykonávanie bezpečnostných školení,
■ revidovanie bezpečnostnej dokumentácie,
■ vykonávanie bezpečnostných auditov,
■ a ďalšie činnosti spojené s riadením informačnej bezpečnosti

■ zázemie veľkej renomovanej IT spoločnosti
■ možnosť pracovať na veľkých projektoch
■ rýchly odborný ako aj kariérny rast
■ dobré finančné možnosti

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Veľká renomovaná ICT spol.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

■ Rozhľad v oblasti informačnej bezpečnosti a jej riadenia

Veľkou výhodou budú nasledujúce požiadavky, resp. ich kombinácie:

■ zvládnuté štandardy/normy, ktoré riešia metodológie výkonu analýz rizík
■ skúsenosti s realizáciami analýz rizík
■ skúsenosti s návrhom bezpečnostných opatrení a riadením ich realizácie
■ prehľad a skúsenosti s implementáciou požiadaviek bezpečnostných noriem (najmä ISO 270xx)
■ prehľad a skúsenosti v oblasti implementácie požiadaviek zákona o ochrane osobných údajov
■ prehľad a skúsenosti v oblasti implementácie štandardov pre informačné systémy verejnej správy
■ certifikáty týkajúce sa informačnej bezpečnosti
■ dobré komunikčné schopnosti,
■ schopnosť vypočuť klienta,
■ nekonfliktnosť

Spoločnosť sa špecializuje na poskytovanie služieb formou:

■ Recruitment
■ Executive Search
■ Consulting

Hlavnou oblasťou pôsobenia sú Info-komunikačné technológie.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2078834  Dátum zverejnenia: 14.4.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 20.000 - 35.000 EUR/rok, plat bude zodpovedať znalostiam a skúsenostiam.