Logo Carcoustics Slovakia Senec, s.r.o.

Procesný inžinier ( Automobilový priemysel )

Carcoustics Slovakia Senec, s.r.o.

Miesto práce
Diaľničná cesta 2, Senec
Termín nástupu
Dohodou
2 000 - 2 250 EUR/mesiacVýška mzdy je variabilná - v závislosti od skúseností kandidáta . Základný plat + 50€ dochádzková prémia. Ročný bonus max. do výšky 380€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Zodpovednosť za správne nastavenie procesov
• Pomoc pri zavádzaní nových produktov do sériovej výroby podľa pokynov nadriadeného a projektového manažéra.
• Tvorba metodiky výrobných postupov, technickej dokumentácie a nastavenie kontrolných mechanizmov s cieľom dosiahnuť čo najefektívnejší výrobný cyklus.
• Analyzovanie všetkých častí výrobného cyklu za účelom optimalizácie výrobného procesu.
• Zavádzanie nových pracovných a výrobných postupov s cieľom dosiahnuť čo najvyššiu produktivitu práce.
• Sledovanie a reportovanie najzávažnejších chýb a nedostatkov vo výrobných procesoch a návrh na zlepšenie.
• Vyhľadávanie nových riešení v oblasti zlepšovanie výrobných procesov, znižovania pracovných časov, náročností jednotlivých výrobných operácii, prestojov, rizík vzniku závad a pracovných úrazov.
•Transfer výrobkov z iných závodov koncernu v rámci Európy.

Práca v mladom a dynamickom kolektíve.
Ďalšie vzdelávanie podľa potrieb spoločnosti.
Flexibilný pracovný čas
Konto pracovného času
Stravné kredity do výšky 6,80€

Životopis v slovenskom, anglickom alebo nemeckom jazyku zasielajte prosím na adresu:
Diaľničná 2, 903 01 Senec
alebo mailom na uvedenú adresu

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2024 (ostáva ešte 31 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technika alebo strojárstvo

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

SAP - Expert

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Spoločnosť Carcoustics prispieva svojim dielom k tomu, aby svet zostával v pohybe. Naše riešenia prinášajú vylepšenia pre automobily, vlaky, úžitkové vozidlá, ako aj domáce a iné spotrebiče, určené pre každodenné použitie. Vidieť ich môžete len zriedkavo, ale vždy ich môžete cítiť a počuť.
Na našom úspechu má svoj podiel každý z našich 2700 zamestnancov a zamestnankýň - v našom hlavnom sídle v Leverkusene, ako aj v ďalších desiatich pobočkách v Nemecku, ďalších európskych krajinách, v Amerike a v Ázii. Ako stredne veľký podnik s globálnym prorastovým kurzom spájame príjemnú pracovnú atmosféru so vzrušujúcimi úlohami a medzinárodnými možnosťami rozvoja.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

ID: 296183  Dátum zverejnenia: 5.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac