Stáž pre študenta vysokej školy (Administratívny pracovník)

Carcoustics Slovakia Senec, s.r.o.

Miesto práce
Diaľničná cesta 2, Senec
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponuka praxe/stáže platí pre študentov vysokých škôl , ktorí v roku 2015/2016(resp. 2016/2017) budú študenti 3. ročníka bakalárskeho štúdia, alebo študenti 2. ročníka magisterského resp. inžinierskeho štúdia na Vysokej škole.***
Automobilový priemysel je svet širokých možností a uplatnení z rôznych odborov. Zároveň je to oblasť plná zaujímavých tém pre Vašu bakalársku/ diplomovú prácu. Počas Vašej praxe budete mať možnosť zoznámiť sa s našou spoločnosťou . Nadobudnúť skúsenosti z praxe, čo je nenahraditeľné pre Vašu budúcu kariéru. Ponúkame Vám profesionálny a osobnostný rozvoj.
Svoju bakalársku alebo diplomovú prácu si môžete vybrať aj na inom oddelení z oblastí:
• Kvalita produkcie
• Ľudské zdroje a personálny manažment
• Lean manažment
• Logistika
• Údržba strojov a zariadení
Doba trvania stáže je po dohode obvykle 3-9 mesiacov, počas ktorých pracujete na svojej
bakalárskej alebo diplomovej práci. Váš čas v našej spoločnosti nadstavíme flexibilne.

automobilový priemysel
* skúsenosti priamo z praxe získané prácou pod prideleným lektorom z podniku
* atraktívny zamestnávateľ na trhu práce
* možnosť získať trvalý pracovný pomer po skončení vysokoškolského štúdia

Žiadame Vás aby ste nás kontaktovali pokiaľ budete v rokoch 2015/2016 (resp. 2016/2017) študent 3. ročníka bakalárskeho štúdia, alebo študent 2. ročníka magisterského resp. inžinierskeho štúdia na Vysokej škole. Životopis spolu s témou diplomovej práce nám zasielajte najneskôr do 30.09.2015

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.10.2016 (ostáva ešte 31 dní)

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technidkého alebo humanitného zamerania

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo
Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

* chuť naučiť sa nové veci
* ochota vzdelávať sa

Carcoustics je inovatívna, stredne veľká firma s medzinárodným kurzom rastu so sídlom v Leverkusen. Zaoberá sa vývojom a výrobou akustických a termických súčiastok pre automobilový priemysel orientované na produktové riešenia. Okrem toho Carcoustics úspešne ponúka široké spektrum a know-how rôznych technológií a súvisiace produkty pre iné priemyselné odvetvia. Individuálne riešenia na mieru sú jadrom jej produktového portfólia.
Produkty sa okrem iného používajú v automobiloch a úžitkových vozidlách, v zariadeniach pre domácnosť, pri výrobe zariadení a v strojárstve, v poľnohospodárskych strojoch, vykurovacej a klimatizačnej technike a v koľajových vozidlách po celom svete. Ročný obrat v roku 2013 dosiahol cca. 250 mil. eur a má dynamický trend vývoja.
Certifikácia:
Najlepší zamestnávateľ v automobilovom priemysle v Nemecku a Rakúsku: Certifikácia za výborný personálny, riadiaci a komunikačný manažment. Certifikácia prebehla na základe nezávislého prieskumu inštitútu Top Employers Institutes.
Ekologický certifikát Ökoprofit: Vypracovanie vlastného ekologického programu Úspora: 57 875 eur v roku 2013
Systém manažmentu životného prostredia: ISO14001:2004
Bezpečnosť a ochrana zdravia pri práci: Certifikát OHSAS 18001 (Occupational Health- and Safety Assessment Series)
QMS: Všetky naše závody sú certifikované podľa TS 16949: 2009

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Diaľničná cesta 2
903 01 Senec

Kontakt

Kontaktná osoba: Andrea Knapová
Tel.: 02/40207022
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopisOdporučiť ponuku známemu
ID: 2474577   Dátum zverejnenia: 22.9.2016