Práca pre študenta vysokej školy (Administratívny pracovník)

Carcoustics Slovakia Senec, s.r.o.

Miesto práce
Diaľničná cesta 2, okres Senec
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponuka praxe platí pre študentov vysokých škôl . Automobilový priemysel je svet širokých možností a uplatnení z rôznych odborov. Zároveň je to oblasť plná zaujímavých tém pre Vašu bakalársku/ diplomovú prácu. Počas Vašej praxe budete mať možnosť zoznámiť sa s našou spoločnosťou . Nadobudnúť skúsenosti z praxe, čo je nenahraditeľné pre Vašu budúcu kariéru. Ponúkame Vám profesionálny a osobnostný rozvoj.
Svoju bakalársku alebo diplomovú prácu si môžete vybrať aj na inom oddelení z oblastí:
• Kvalita produkcie
• Ľudské zdroje a personálny manažment
• Lean manažment
• Logistika
• Údržba strojov a zariadení
Váš čas v našej spoločnosti nadstavíme flexibilne.

automobilový priemysel
* skúsenosti priamo z praxe získané prácou pod prideleným lektorom z podniku
* atraktívny zamestnávateľ na trhu práce
* možnosť získať trvalý pracovný pomer po skončení vysokoškolského štúdia

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

Technického alebo humanitného zamerania

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

* chuť naučiť sa nové veci
* ochota vzdelávať sa

Spoločnosť Carcoustics prispieva svojim dielom k tomu, aby svet zostával v pohybe. Naše riešenia prinášajú vylepšenia pre automobily, vlaky, úžitkové vozidlá, ako aj domáce a iné spotrebiče, určené pre každodenné použitie. Vidieť ich môžete len zriedkavo, ale vždy ich môžete cítiť a počuť.
Na našom úspechu má svoj podiel každý z našich 2700 zamestnancov a zamestnankýň - v našom hlavnom sídle v Leverkusene, ako aj v ďalších desiatich pobočkách v Nemecku, ďalších európskych krajinách, v Amerike a v Ázii. Ako stredne veľký podnik s globálnym prorastovým kurzom spájame príjemnú pracovnú atmosféru so vzrušujúcimi úlohami a medzinárodnými možnosťami rozvoja.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2474577  Dátum zverejnenia: 11.4.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou