Account Manager

Carat - Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Strategické aj detailné plánovanie mediálnych kampaní, analýzy cieľových skupín, konkurenčné analýzy, kontakt s klientami. Reportovanie, kontrola mediálneho nasadenia. Spolupráca s ostatnými oddeleniami v rámci agentúry. Práca s počítačom, prezentácie.

Mladý dyanmický kolektív, práca pre medzinárodnú spoločnosť.

Informácie o výberovom konaní

Poslať životopis + predstavu o plate.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Expert
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Internet(e-mail, www) - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Samostatnosť, flexibilnosť, komunikatívnosť, aktívna znalosť anglického jazyka, znalosti z oblasti reklamy. Podmienkou sú skúsenosti z mediálnej branže, mediálnej agentúry minimálne 2 roky. Ovládanie plánovacích a nákupných nástrojov (Mamut, Golem, Medplan, DataAnalyzer) + Excel, PowerPoint.

Carat Slovakia je mediálna agentúra, ktorá je súčasťou globálnej siete Dentsu Aegis Network. Na slovenskom trhu pôsobí už od roku 1993. Našim klientom ponúkame široké portfólio služieb ako je tvorba komunikačných stratégií, plánovanie, nákup a monitoring všetkých mediálnych nosičov, analýzy cieľových skupín, prehľad trhu z hľadiska investícií do reklamy alebo spotreby médií.
www.carat.com/slovakia/sk/

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 237061  Dátum zverejnenia: 19.3.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou