CATIA konštruktér

CAR Technology, spol. s r .o.

Miesto práce
Medená 18, Nemecko
Termín nástupu
01.12.2016
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Konštruktér pre interiérové a exteriérové diely automobilov . Navrhovanie konceptov daných dielov na základe výstupov z designu - stylingu ,ich následné 3D a 2D rozpracovanie vrátane spôsobov kotvenia do podskupín či do celku. Ide prevažne o diely na materiálovej báze "plast" .

Osobný prístup , ubytovanie v zahraničí i pre manželské páry s deťmi, práca pre renomované automobilky

Na základe zaslaných životopisov v slovenskom a nemeckom / anglickom jazyku sa uskutoční výber . Vybraní uchádzači budú pozvaní na osobný pohovor. Odpisovať budeme len na inzeráty spĺňajúce podmienky inzercie

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárske

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Pokročilý (C1) alebo
Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Počítačové znalosti - používateľ

CATIA - expert

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Ide o dlhodobú konštrukčnú podporu našich projektov u partnera v Mníchove, kde bude potrebná
samostatnosť, dochvíľnosť, schopnosť sa prispôsobovať novým systémom práce, komunikatívnosť . Ďalej musí mať uchádzač znalosti z oblasti konštrukcie vstrekovaných plastových dielov a výborné musí zvládať SW CATIA.

Medzinárodná spoločnosť so sídlom v Bratislave zaoberajúca vývojom a konštrukciou dielov pre automobilový a letecký priemysel .

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

CAR Technology, spol. s r.o.
Medená 18
811 02 Bratislava
ID: 2800596   Dátum zverejnenia: 7.11.2016