Vodič do 3,5t

Car Route, s. r. o.

Miesto práce
Kopčianska 92, 851 01 Bratislava, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
770 - 915 EUR/mesiac, 600-700eur v cistom

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rozvoz tovaru na dodávkových vozidlách pre našich klientov v rámci Bratislavy, SR a zahraničia v pomere 65% (BA) a 25%(SR) a 10%(EU).
Pravidelné aj nepravidelné rozvozy.
Ručná nakládka a vykládka aut.
Pracovná doba podľa požiadaviek klienta. Rozvozy aj počas soboty a nedele.
Práca vhodná aj pre vysokoškolských študentov, ktorí môžu pracovať počas piatkov a víkendov.

Výplata načas.
Odmeny za ekonomickú jazdu.
Pravidelné firemné spoločenské akcie.
Možnosť využiť firemnú servisnú dielňu na súkr.vozidlo.
Len lokálne rozvozy (každý večer pri rodine).

Hľadáme slušného a pracovitého vodiča do nasej firmy. Nástup možný aj ihneď, resp. po vzájomnej dohode. Kontaktovať budeme len vybratých uchádzačov, ktorí budu spĺňať uvedené požiadavky. POHOVORY POČAS VÍKENDU. Za pochopenie vopred ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Slušnosť a pracovitosť.
Orientačný zmysel.
Komunikácia s klientom.
Ochota prispôsobiť sa požiadavkám klienta.
Začlenenie sa do kolektívu.
Slušne zaobchádzanie s vozidlom a tovarom.
Prax vo vedení dodávkového vozidla.
Ochota spraviť niečo navyše.

Spoločnosť Car Route s.r.o. pôsobí na trhu od roku 2011. Sme stabilná a rýchlo rozvíjajúca sa spoločnosť pôsobiaca v autodoprave, s depom v mestskej časti Bratislava-Petržalka. Spoločnosť realizuje zásobovanie paletovým tovarom , pravidelné prepravy realizujeme aj pre tlačiarne, eventové agentúry, stavebniny, expresné kuriérske firmy, požičovne nábytku, distribútorské spoločnosti s tlačovinami a reklamnými letákmi. Robíme aj zásielkový rozvoz aj pre súkromné osoby a pod. Viac informácií aj na www.carroute.sk

Depo:
Car Route, s.r.o.
Kopčianska 92
85101 Bratislava

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

ID: 1910710  Dátum zverejnenia: 9.4.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 770 - 915 EUR/mesiac, 600-700eur v cistom