Automechanik

Car Route, s. r. o.

Miesto práce
Kopčianska 92, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ASAP
750 - 1100 EUR/mesiac, Plat je odvodeny od schopnosti a vedomosti mechanika

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Starostlivost o vozový park dopravnej firmy - dodávky a pick up vozidlá.
Samostatna práca v dielni, obhiadka vozidiel, pravidelna starostlivosť o vozidla, tak aby boli vozidla pripravene na rozvoz. V pripade potreby rozvoz tovaru na dodávkach.

Možnost servisovania vlastného vozidla, zľava na diely, príprava firemneho závodného vozidla na autocrossove preteky, možnosť cestovania po pretekoch.

Hľadáme mechanika, ktorý sa neboji pracovať. Súčasťou pohovoru 2. kola bude preverenie prác v servise.

Ozveme sa len uchádzačom, ktorí budu spĺňať uvedene podmienky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

automechanik

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

ochota pracovať, zmysel pre zodpovednosť - uvedomovanie si, že od kvality opráv sú zavyslí všetci vodiči.

Podmienkou je samostatná práca a dostatočná prax.

Klampiar je vítaný

Spoločnosť Car Route s.r.o. pôsobí na trhu od roku 2011. Sme stabilná a rýchlo rozvíjajúca sa spoločnosť pôsobiaca v autodoprave, s depom v mestskej časti Bratislava-Petržalka. Spoločnosť realizuje zásobovanie paletovým tovarom , pravidelné prepravy realizujeme aj pre tlačiarne, eventové agentúry, stavebniny, expresné kuriérske firmy, požičovne nábytku, distribútorské spoločnosti s tlačovinami a reklamnými letákmi. Robíme zásielkový rozvoz aj pre súkromné osoby a pod. Viac informácií aj na www.carroute.sk

Depo:
Car Route, s.r.o.
Kopčianska 92
85101 Bratislava

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

ID: 1601467  Dátum zverejnenia: 9.6.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 750 - 1100 EUR/mesiac, Plat je odvodeny od schopnosti a vedomosti mechanika