PHP Developer : CMS & Web API

Capturing Reality s.r.o.

Miesto práce
Drieňová 3, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.04.2017
Mzdové podmienky (brutto)
1000 - 2000,- EUR / dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- programovanie v php, js, sql, html 5
- práca na Web API pre nový licenčný model fotogrametrického softvéru na vytváranie 3D modelov z fotografií
- práca na firemnom CMS
- tvorba dokumentácie, špecifikácií a manuálov

- práca na extrémne zaujímavom a unikátnom projekte
- práca v tíme svetovo uznávaných výskumníkov a guru programátorov
- možnosť naučiť sa moderné pravidlá softvérového vývoja, technológie a iné
- kreatívne prostredie
- 13. a 14. plat
- dynamický pracovný čas
- XBOX a VR oddychová zóna
- vhodné aj pre absolventa

Informácie o výberovom konaní

- hľadáme skúseného programátora
- uprednostňujeme absolventov FMFI-UK, odbor informatika
- máme záujem o dlhodobú spoluprácu

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informatika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

PHP - Pokročilý
JavaScript - Pokročilý
MySQL - Pokročilý
CSS - Pokročilý
HTML - Pokročilý

- schopnosť navrhovať optimálne algoritmy
- zmysel pre detail a estetiku
- zodpovedný prístup k práci a orientácia na výsledky
- znalosť podmnožiny z {C++,COM, ATL, MFC, Direct X, HLSL, nVidia CUDA, SSE, AVX} výhodou
- znalosť grafického dizajnu ( Photoshop atd. ) výhodou

Sme slovenská softvérová spoločnosť s vlastným kapitálom a rozhodovaním.

Vyvíjame najlepší fotogrametrický softvér na svetovom trhu, RealityCapture, ktorého sila je neprekonaná od predstavenia na trhu. Je ultimátnou voľba pre najväčšie svetové filmové a herné štúdiá, mapárov, architektov, archeológov, tréningové centrá pre záchranné zložky, i medicínu a výskum.

Náš produkt automaticky vytvorí 3D model, alebo mapu z fotografií, dronových záberov a/alebo laserových skenov.

Naša spoločnosť Capturing Reality s.r.o. je firma založená skupinou svetovo uznávaných odborníkov v oblasti počítačového videnia a spracovania obrazu, ako aj odborníkmi z oblasti vývoja softvéru, za ktorými stoja produkty ako napríklad Caligari TrueSpace, Microsoft XBOX Avatars, Microsoft Photosynth, alebo Kinect.

Sme akademicky a vedecky aktívni, o čom svedčí množstvo materiálov prezentovaných na najväčších svetových konferenciách a v žurnáloch s vysokým impakt faktorom. Spolupracujeme s univerzitami a inštitúciami ako Microsoft Research Cambridge. Budujeme na vlastných vedeckých výsledkoch.

Na nedávnom udeľovaní "technologických Oskarov" IT GALA 2019 sme sa stali víťazom ocenenia IT NEO za výnimočné kvalitatívne ukazovatele, ako inovatívnosť produktu, pracovných postupov, pracovného prostredia, či spoločenský prínos a postoj k sociálnej zodpovednosti.

Na Slovensku pôsobíme od roku 2013. Za toto obdobie sa nám podarilo rapídne posunúť hranice toho čo je možné, v oblasti rekonštrukcie z fotografií a laserového skenovania.

Zistite viac o našom skvelom produkte z mediálnych zdrojov:

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2975474  Dátum zverejnenia: 27.3.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1000 - 2000,- EUR / dohodou