Obchodný zástupca - Priemerný príjem 1.800 Eur/mes

Capital & Financial Protection, s.r.o.

Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj
Druh pracovného pomeru
živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
Priemerný plat na danej pozícii 2.000 Eur/mes

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Vyhľadávanie nových klientov
- Uzatváranie produktových zmlúv
- Prehlbovanie vzťahov s klientami a starostlivosť o existujúcich klientov

- Priemerný plat na danej pozícii dosahuje 1.800 Eur/mes
- Bonusy a benefity
- Flexibilný pracovný čas
- Dôchodkové zabezpečenie a sociálny program
- Vzdelávanie na profesionálnej úrovni
- Priateľský a príjemný kolektív
- Podpora a zázemie zo strany spoločnosti
- Po získaní skúseností v prípade záujmu postup na pozíciu Team Leader

Profesný životopis spolu s motivačným listom posielajte na uvedený kontaktný mail.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Cieľavedomosť, ambicióznosť a vytrvalosť
- Pracovitosť a zodpovednosť
- Komunikatívnosť a príjemné vystupovanie

Úspešná obchodná spoločnosť, ktorej cieľom je prinášať klientom finančné produkty a služby najvyššej kvality.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 2226772  Dátum zverejnenia: 26.10.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Priemerný plat na danej pozícii 2.000 Eur/mes