Architekt Spaceplanner

CAPEXUS SK s.r.o.

Miesto práce
Mostová ulica 2, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Príprava spaceplanov - dispozičné riesenie kancelárskych priestorov na základe požiadaviek klienta, rovnako aj riešenie atypických zadaní ako napríklad riešenie recepcií a reprezentačných priestorov, príp. iných interiérových priestorov.
- Schopnosť spracovat jednoduché vizualizácie vitaná
- schopnosť vypracovat jednoduchý projekt stavebného interiéru
- Príprava podkladov pre spracovanie spaceplanu
- Priama komunikácia s klientom
- Účasť na stretnutiach s klientom

Platové podmienky dohodou
Zamestnanie v silnej a stabilnej spoločnosti
Dlhodobá perspektíva
Zamestnanecké benefity
Notebook, telefón
Práca v mladom kolektíve
Vzdelávanie v odbore

Z časových dôvodov budeme kontaktovať iba kandidátov, ktorý spĺňajú naše požiadavky. Ostatným kandidátom touto formou vopred ďakujeme za ich prejavený záujem.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Vysokoškolské vzdelanie architektonického smeru

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

ArchiCAD - Pokročilý
Adobe Photoshop - Pokročilý
Microsoft Excel - Základy
AutoCAD - Pokročilý
SketchUp - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Vhodný kandidát by mal spĺňať väčšinu z nižšie uvedených kritérií:
VŠ vzdelanie architektonického zamerania
Kreatívnosť, trpezlivosť, ochota učiť sa
Priestorová predstavivosť
Prax v odbore výhodou
Znalosť anglického / nemeckého jazyka výhodou
Veľmi dobré komunikačné a organizačné schopnosti
Samostatnosť, zodpovednosť, spoľahlivosť
Vodičský preukaz sk. B výhodou

V spoločnosti CAPEXUS SK navrhujeme a vytvárame jedinečné komerčné interiéry – kancelárie, showroomy, zdravotnícke zariadenia a bankové pobočky. Za 12 rokov na trhu sme vytvorili moderné a funkčné prostredie pre stovky spoločností.
Sme zohraný tím špecialistov na dizajn, interiérové vybavenie, architektúru, realizáciu, projektové riadenie a poradenstvo v oblasti pracovného prostredia.
Zisti viac o našej firemnej kultúre na: https://www.welcometothejungle.com/sk/companies/capexus-slovensko

Viac info : https://www.capexus.cz/sk

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 2500419  Dátum zverejnenia: 4.4.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou