Nákupca

Caparol Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
01.01.2015
Mzdové podmienky (brutto)
Spresnené pri osobnom stretnutí

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- plánovanie nákupných objednávok
- tvorba a odosielanie nákupných príkazov a objednávok dodávateľom
- optimalizovanie dopravy, objednanie dopravy
- spracovanie avíz dodávateľov a dopravy
- účtovanie faktúr , dokumentácia dodávky( dodacie listy, príjemky, faktúry
-stanovenie ceny, evidencia požiadaviek na reklamácie dodávateľom, príjem dobropisov a ich zaúčtovanie
- kontrola stavu tovaru na sklade, zabezpečený tovar podľa potrieb obchodných zástupcov v požadovanom množstve a čase
-nákup a prenájom strojov

- stabilné pracovné prostredie v renomovanej spoločnosti so zahraničnou účasťou
- zabezpečený adaptačný proces
- adekvátne platové ohodnotenie

Táto pozícia si vyžaduje vysokú úroveň komunikačných schopností, analytické uvažovanie a schopnosť riešiť vzniknuté situácie do optimálnej polohy.

Ak Vás táto ponuka zaujala a máte záujem byť zaradený/á do výberového konania, zašlite nám Váš životopis a žiadosť do zamestnania vybraním možnosti Poslať spoločnosti životopis.
Odpovieme len uchádzačom, ktorí spĺňajú požiadavky špecifikované v inzeráte.
Ďakujeme za porozumenie

Upozornenie:
Zaslaním žiadosti záujemca o zamestnanie vyjadruje svoj súhlas spoločnosti Caparol Slovakia s.r.o., so spracovaním jeho osobných údajov pre účely výerového konania v zmysle zák.č. 122ú2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v platnom znení.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebný, chemický, technický

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Základy
Skladové hospodárstvo - Základy
Fakturácia - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- prax a skúsenosti v stavebnej oblasti
- zmysel pre obchod
- dobrá orientácia a koncentrácia v zadaných úlohách vyplývajúcich z náplne práce
- aktívny prístup k jednotlivým činnostiam
- zmysel pre zodpovednosť
- podmienkou sú dobré referencie z predošlého zamestnania

Dovoz a distribúcia materiálov pre stavebníctvo - farby, laky, omietky, zatepl'ovanie, výhradný dodávateľ materiálov pre povrchové úpravy stavieb.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 1870781  Dátum zverejnenia: 17.9.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Spresnené pri osobnom stretnutí