Skladníčka - skladník veľkoobchod s dojčenským tovarom

CANPOL Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Riečna 192, 95107 Malý Cetín, okres Nitra
Termín nástupu
ihned

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- preberanie a výdaj tovaru
- kontrola dodacích listov
- nakladanie a skladovanie tovaru, príprava tovaru - balenie krabíc a paletovanie
- spolupráca pri inventúrach tovaru v sklade
- možnosť manipulácie s VZV
- zodpovednosť za poriadok a správne umiestnenie tovaru v sklade

stabilné zamestnanie pre spoločnosť s pevnými koreňmi
* zaškolenie do skladového sortimentu
* príspevok na stravovanie
* možnosť kúpy tovaru za zamestnanecké ceny

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, zašlite nám štruktúrovaný životopis do 05.08.2016 na [email protected] Z hľadiska našich personálnych možností odpovedáme len vybraným kandidátom. V prípade, že sa Vám neozveme do 10 dní od skončenia platnosti ponuky, budú Vaše údaje zaradené v našej personálnej databáze. Zaslaním Vášho CV, nám dávate súhlas so spracovaním osobných údajov, ktoré si zároveň prosíme doplniť Vašim súhlasom, ktorí bude v znení:"Súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov vo Vašej spoločnosti,. Poskytnutie údajov je dobrovoľné a bez dôsledkov s tým, že tieto údaje môžu byť spracované pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle Zák. č. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov. Súhlas je daný na dobu neurčitú a podľa § 20 odst. 3 cit. zákona je ho možné kedykoľvek písomne odvolať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

* skúsenosti s obsluhou VZV – výhodou, oprávnenie zabezpečíme!
* prax v sklade vítaná, ale nie je podmienkou
* starostlivosť, spoľahlivosť, zodpovednosť

CANPOL Slovakia s.r.o. je dcérskou spoločnosťou popredného európskeho výrobcu dojčenského sortimentu značky Canpol babies a LOVI. Už viac ako 30 rokov pôsobí vo viac ako 50 krajinách po celom svete a vyrába inovatívne, moderné a bezpečné produkty pre deti a matky. Naša spoločnosť pôsobí na Slovensku už viac ako 19 rokov a 3 roky v Maďarsku.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2667088  Dátum zverejnenia: 28.7.2016