Key Account Manager Retail Channel

CANON CZ s.r.o.

Miesto práce
Karadžičova 8, Bratislava, Slovensko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
leden 2015

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pro doplnění našeho obchodního týmu Canon Slovakia hledáme kandidáty a kandidátky na pozici:

"Key Account Manager Retail Channel"

Klíčová odpovědnost: podpora a rozvoj obchodních vztahů svěřeného zákaznického portfolia v rámci produktové skupiny CIG (Consumer Imaging Group). Plnění nastavených obchodních cílů, aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí.

Vaším úkolem bude:
• Aktivní péče o zákazníka na bázi obchodní a marketingové podpory
• Kontinuální monitoring potřeb zákazníka, návrh optimálního řešení
• Budování vztahů se stávajícími zákazníky a rozvoj jejich obchodního potenciálu
• Spolupráce na implementaci nových obchodních modelů
• Aktivní participace na přípravě vhodné obchodně-marketingové strategie divize
• Blízká kooperace s ostatními odděleními společnosti (Marketing, Finance, Servis)
• Plnění obchodních a strategických cílů společnosti a příslušný reporting

Zamestnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
• Zajímavou pozici v dynamickém a přátelském kolektivu nadnárodní společnosti
• Služební automobil i k soukromým účelům
• Notebook, mobilní telefon
• Možnost profesního vzdělávání
• Další benefity
• Možnost okamžitého nástupu

Informácie o výberovom konaní

Pokud vás tato otevřená pozice profesně zajímá, pošlete prosím svůj životopis spolu s dopisem o vaší motivaci a potenciálu stát se platným členem prodejního týmu na uvedený kontaktní mail!
!! Děkujeme za váš zájem a prosíme vás o vzetí na vědomí, že z časových důvodů můžeme kontaktovat pouze kandidáty, které bychom rádi pozvali na osobní schůzku. Děkuji za pochopení, Zdenka Zdražilová

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

A, B

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Potřebné znalosti a předpoklady:
• Všeobecný přehled a znalost trendů prostředí retailu
• Zkušenost alespoň 1rok z oblasti B2B obchodu s prokazatelnými výsledky
• Pozitivní vztah k IT a zobrazovacím technologiím,
• Odpovědnost za svěřené cíle a tah na branku
• Schopnost flexibilně reagovat na řešení různorodých situací, samostatnost
• Komunikativnost, schopnost odborné argumentace, reprezentativní chování
• Znalost trendů v chování zákazníka
• Středně pokročilá znalost AJ, pokročilá uživatelská znalost MS Office aplikací
• Ochota cestovat v rámci svěřeného regionu
• Obchodní praxe, chuť a nadání
• ŘP "B"
• Trestní bezúhonnost
• VŠ/SŠ vzdělání

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Společnost Canon CZ s.r.o. a Canon Slovakia s.r.o. je přímým zastoupením firmy Canon Inc., světového dodavatele tiskových a kopírovacích systémů, počítačových periférií, foto-video techniky a dalších optických zařízení.

Své působení na českém trhu zahájila v roce 1994 s cílem zastřešit a podpořit dealerský prodej a jednotně tak prezentovat výrobky značky Canon českému zákazníkovi. Po krátkém působení vznikla potřeba aktivnějšího přístupu k trhu a Canon CZ s.r.o. zahájil v roce 1996 aktivní prodej foto-video techniky a o necelý rok později i digitální černobílé a barevné tiskové technologie.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 1957482  Dátum zverejnenia: 15.12.2014