Servisný technik tlačových zariadení Bratislava

CANON CZ s.r.o.

Miesto práce
Bratislava, Praha
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
01.05.2014

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Společnost Canon CZ, s.r.o. hledá do svého “Service & Support“ týmu zkušené kolegy pro zákazníka se sídlem v Bratislavě na pozici:

SERVISNÍ TECHNIK - Field Service Engineer

Klíčová odpovědnost:

pravidelná údržba a opravy tiskových zařízení za účelem zajištění plynulých servisních služeb společnosti u zákazníka se sídlem v Bratislavě

Vaším úkolem bude:
- instalace, údržba a oprava tiskových zařízení, HW kontrolerů (PC techniky) a operačního SW
- identifikovat závady a rozhodnout způsob provedení opravy zařízení dle nastavených postupů
- rozhodnout o případném nevhodném postupu obsluhy v rozporu se servisní smlouvou
- komunikace a aktivní spolupráce s dalšími členy servisního týmu a dispečinkem na každodenní bázi
- zajišťování školení dalším uživatelům z řad zaměstnanců zákazníka
- komunikace se zákazníkem s cílem zajišťování jeho spokojenosti
- promoční aktivity souvisejících servisních a dalších produktů Canon u zákazníka
- příslušná reportní činnost
- aktivní přístup a zodpovědnost za budování pozitivního vztahu s klienty
- podílet se na synchronizaci a zefektivnění činností v rámci svěřených úkolů s ostatními členy týmu

Zamestnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
- služební automobil i k soukromému použití
- mobil
- notebook

Informácie o výberovom konaní

Jedná se o pracovní poměr na dobu určitou (2 roky).
Pokud vás tato otevřená pozice profesně zajímá, pošlete prosím svůj životopis spolu s dopisem o vaší motivaci a potenicálu stát se platným členem servisního týmu na uvedený kontaktní mail!
Prosím o vzetí na vědomí, že z časových důvodů můžeme kontaktovat pouze kandidáty, které bychom rádi pozvali na osobní schůzku.
Děkuji za pochopení, Zdenka Zdražilová

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Znalosti a dovednosti, které využijete:
- kvalitní komunikační schopnosti, vstřícnost
- stresovou odolnost
- samostatnost a zároveň týmového ducha
- zájem o technologie
- rozhodnost

Požadujeme:
- střední odborné vzdělání s elektro zaměřením nebo víceletou zkušenost v oboru
- odborné znalosti z oblasti IT (HW, SW, sítě)
- praxe v oboru nebo v oboru z oblasti elektroservisu
- platnost zkoušek pro samostatnou práci na elektrozařízení min. do 1kV- vyhláška 50 (§5 popř. §6)
- zkušenost s prací a instalací výpočetní techniky
- orientaci na spokojenost zákazníka
- znalost odborné angličtiny (schopnost používat a využívat servisní manuály a další technickou
dokumentaci v angličtině)
- řidičský průkaz sk. B s minimálně dvouletou praxí, (řidičské schopnosti ověřujeme prokázáním
bodového hodnocení řidiče)
- trestní bezúhonnost

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Společnost Canon CZ s.r.o. a Canon Slovakia s.r.o. je přímým zastoupením firmy Canon Inc., světového dodavatele tiskových a kopírovacích systémů, počítačových periférií, foto-video techniky a dalších optických zařízení.

Své působení na českém trhu zahájila v roce 1994 s cílem zastřešit a podpořit dealerský prodej a jednotně tak prezentovat výrobky značky Canon českému zákazníkovi. Po krátkém působení vznikla potřeba aktivnějšího přístupu k trhu a Canon CZ s.r.o. zahájil v roce 1996 aktivní prodej foto-video techniky a o necelý rok později i digitální černobílé a barevné tiskové technologie.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 1707047  Dátum zverejnenia: 3.4.2014