Obchodník - junior

Canon Business Center Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Domkárska 15, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme obchodníka na predaj tlačových riešení, predaj a prenájom kopírovacej a tlačiarenskej techniky pre Bratislavu a okolie.
Náplňou práce bude starostlivosť o súčasných zákazníkov a vyhľadávanie nových zákazníkov. Hľadáme kandidáta s predpokladmi pre obchodné aktivity s technickými vedomosťami.
Podmienkou je aktívna znalosť anglického jazyka a aspoň ročná skúsenosť v oblasti predaja firemným zákazníkom a skúsenosť v technickej oblasti.

Služobné auto - po dohode je možné používať aj na súkromné účely, notebook, mobilný telefón, pravidelné vzdelávanie.

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, pošlite nám svoj životopis.
Na pohovor pozveme iba vybraných záujemcov, odpovedať budeme všetkým uchádzačom, prosíme však o trpezlivosť. Ďakujeme za pochopenie.
Odpoveďou na tento inzerát, zaslaním Vášho životopisu a ďalších osobných materiálov do spoločnosti CBC Slovakia s.r.o., dávate súhlas k spracovaniu a uchovaniu Vašich osobných údajov podľa zákona 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov. Tento súhlas platí až do jeho odvolania písomnou formou.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.12.2016 (ostáva ešte 12 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT, elektrotechnika a pod.

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Hľadáme technicky zdatného, komunikatívneho obchodníka, ktorý má záujem o technické novinky v predávanom sortimente a už v podobnej oblasti pracoval aspoň rok.

Spoločnosť Canon Business Center Slovakia s.r.o. je dcérskou spoločnosťou Faxcopy, a.s. a zaoberá sa dodávkou a prevádzkou tlačových riešení a hrdí sa najvyšším stupňom certifikovanej partnerskej spolupráce so značkou Canon – akreditáciou na úrovni Canon Business Center pre región Slovensko. CBC Slovakia s.r.o. zabezpečuje na Slovensku komplexné služby súvisiace s prevádzkou tlačových riešení, predajom, prenájmom a servisom multifunkčných zariadení, pričom má možnosť plne využívať know-how spoločnosti Canon.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

CBC Slovakia, s.r.o.
Domkárska 15
821 05 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: HR CBC Slovakia, s.r.o.
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 1860459   Dátum zverejnenia: 9.11.2016