Asistent/-ka predaja

CANIS SAFETY a.s., organizačná zložka

Miesto práce
Pestovateľská 13, Bratislava
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zaistenie prípravy a úpravy tovaru k predaju podľa špecifikácie predávaného tovaru
- Príjem tovaru, zaistenie vhodného skladovania a ošetrovania tovaru na predajni s ohľadom na predpísané či doporučené podmienky skladovania
- Príjem objednávok zákazníkov a ich vybavenie
- Uzatváranie predajných transakcií o tovare a službách so zákazníkom
- Udržiavanie a posilňovanie kontaktu so zákazníkmi
- Zaistenie hotovostných a bezhotovostných platieb
- Poskytovanie efektívnych služieb zákazníkom, vybavovanie otázok a sťažností
- Poskytovanie kvalifikovanej poradenskej činnosti zákazníkovi
- Dodržiavanie interných predpisov – Desatoro predavačiek – podmienky zamestnávania
- Vybavovanie prosieb z iných predajní alebo pre svoju predajňu
- Komunikácia so zákazníkmi telefonicky, emailom, osobne – odborné poradenstvo
- Starostlivosť o zverený úsek na predajni
- Aktívne ponúkanie doplnkového predaja

Možnosť sebarealizácie v perspektívnej spoločnosti.
Dobré finančné ohodnotenie
Zamestnanecké výhody, stravné lístky
Prácu v dynamickom kolektíve
Zodpovednú a samostatnú pozíciu

Požiadavky na zamestnanca

- Výučný list, SŠ vzdelanie
- Komunikačné schopnosti
- Znalosť sortimentu tovarov
- Znalosť práce s PC
- Príjemné vystupovanie a obsluha
- Schopnosť zvládať stresové situácie a zmeny
- Dôslednosť, spoľahlivosť, samostatnosť, rýchlosť

Firma Canis vznikla v roku 1991 ako združenie dvoch fyzických osôb. Zamerala sa na ochranu a bezpečnosť zdravia pri práci. Zo začiatku nakupovala a ďalej predávala na Českom trhu tovar len od tuzemských výrobcov. Postupným rozvojom firmy došlo k rozšireniu jej pôsobnosti v oblasti nákupu z celého sveta.Firma Canis teraz dováža tovar nielen z Európy, ale prevažne z Ázie a začala svoje výrobky takisto vyvážať. Momentálne má v svojej ponuke nielen pracovné rukavice, obuv, odevy, ale aj široký sortiment drogérie, kartáčnických výrobkov a i.
V roku 2003 bola firma certifikovaná podľa ČSN EN ISO 9001:2001.
Založila svoje veľkoobchodné centrá v Ostrave, Olomouci, Liberci, Prahe, Brne, Jablonci n. Nisou, Přerove, Košiciach. Rozhodla sa aj pre Bratislavu.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Priemyselná 2
040 01 Košice
ID: 2741644   Dátum zverejnenia: 19.10.2016