Učiteľ/ka slovenského jazyka ZŠ (1.stupeň) s aktívnou znalosťou AJ

Cambridge International School

Miesto práce
Úprkova 3, Bratislava
Termín nástupu
01.09.2017
Mzdové podmienky (brutto)
900 - 1500 v závislosti od skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme do nášho tímu učiteľa/ku slovenského jazyka pre 1. stupeň ZŠ s aktívnou znalosťou anglického jazyka. Náplňou práce bude aj výučba slovenského jazyka pre cudzincov

Životopis v slovenskom a anglickom jazyku spolu s motivačným listom a fotografiou zasielajte na [email protected], kde pripojte nasledovný súhlas. „V zmysle zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov súhlasím, aby spoločnosť Súkromná spojená škola, Cambridge International School spracovala a uchovala moje zaslané osobné údaje (vrátane mojej fotografie fyzickej identity) v rozsahu životopisu (prípadne motivačného listu) za účelom zaradenia do evidencie uchádzačov o prácu a obsadenia voľných pracovných miest. Vyhlasujem, že všetky mnou poskytnuté osobné údaje sú pravdivé, správne a úplné a ich poskytnutie je dobrovoľné. Súhlas je daný do písomného odvolania súhlasu.“

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Vzdelanie podľa zákona č. 317/2009 Z. z. o pedagogických zamestnancoch a odborných zamestnancoch v znení neskorších predpisov a vyhlášky č. 437/2009 Z. z.

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft PowerPoint - Základy

  • schopnosť zaujať študentov svojím výkladom,
  • komunikatívnosť, príjemné vystupovanie,
  • vyžaduje sa samostatnosť, spoľahlivosť a kreativita
  • pozitívny prístup, chuť učiť a schopnosť motivovať
  • morálna bezúhonnosť
  • zdravotná spôsobilosť
  • výborné komunikatívne a sociálne spôsobilosti
  • záujem o uplatňovanie inovačných trendov vo vyučovaní a v práci s deťmi

CIS is constituted by a full Primary and Secondary School and is the focal campus of the Cambridge family, which currently includes four Cambridge International Kindergartens (Funiversities) across Bratislava. CIS offers an outstanding International education, centred on the Cambridge Pathway and enhanced by the Slovak National Curriculum, but with a focus always on international best practice. The School itself is located in the charming and scenic Staré Mesto District, in a friendly and quiet residential area of Bratislava, near the beautiful Horsky Park.

www.cambridgeschool.eu

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Karol Wicklein
E-mail: poslať životopis
ID: 2856584  Dátum zverejnenia: 28.2.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 - 1500 v závislosti od skúseností