Kurič

CAMASE, a.s.

Miesto práce
Nové Mesto - Kramáre, Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
750 - 850 EUR/mesiac, dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Obsluha, kontrola a údržba kotolní I. a II. Kategórie
- Obsluha regulačnej stanici tlaku plynu
- Vedenie prevádzkovej agendy
- Nahlasovanie mimoriadnych situácií a stavov
- Zabezpečenie plynulého chodu prevádzky
- Práca na zmeny
- Drobná údržba a opravy ( v objekte kotolne výmena tesnení, dotiahnutie upchávok, dávkovanie spotrebného materiálu...)

- práca v mladej a dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti

Štruktúrovaný životopis v slovenskom jazyku spolu so súhlasom so spracovávaním osobných údajov podľa Zákona č. 428/2002 Zb. zasielajte emailom.
Ďakujeme za všetky zaslané emaily a za prejavenie záujmu o inzerovanú pozíciu. Vzhľadom na kapacitné možnosti budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

inštalatér, elektrikár

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Word - Základy

Počet rokov praxe

3

- Vyučený v odbore,
- Platné preukazy IV. a V. triedy palivo zemný plyn,
- Skúsenosť s meraním regulácie
- Fyzická zdatnosť
- Odolnosť voči stresu
- Technické rozmýšľanie
- Zručnosť v drobnej údržbe
- Bezúhonnosť
- Kuričský preukaz V. triedy ( rozsah b5 parný a kvapalný kotol V. tiedy na plynné palivo ), IV. trieda ( parné kotle lV. triedy na plynné palivo ), obsluha regulačných staníc tlaku plynu, obsluha TNS.

CAMASE a.s. je mladá a dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť v oblasti tepelného hospodárstva a výroby energií. Naše služby poskytujeme odberateľom, ktorým zabezpečíme posúdenie tepelného hospodárstva, navrhneme energetické opatrenia, vykonáme inžiniering, projektovanie, inštaláciu tepelno-technologických zariadení. Dodáme teplo, chlad, manažujeme prevádzku technológií v komplexoch budov.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2101798  Dátum zverejnenia: 5.5.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 750 - 850 EUR/mesiac, dohodou