Asistent/ka predaja INTIMISSIMI - plný úväzok

CALZEDONIA SLOVAK s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Ponúkaný plat (brutto)
655 - 900

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Intimissimi je pre nás luxusnou talianskou módnou značkou. Svetom nádhernej spodnej bielizne a rafinovanej módy.

Vnímate to rovnako? V tom prípade vitajte!

Moje meno je Lucia a pre naše predajne značky Intimissimi v Bratislave hľadám predajných asistentov/tky na plný pracovný úväzok.

Profesionálny zákaznícky servis je pre nás kľúčom k úspechu! Máte skusenosti s predajom, nadšenie pre prácu v obchode, príjemné vystupovanie a úprimný úsmev?

Tak to ste naša krvná skupina!

A prečo by ste mal/a pracovať práve pre nás? Čo nás odlišuje od iných zamestnávateľov?

- sme stabilná úspešná spoločnosť, ktorej produkty si zamilovali milióny klientov po celom svete;

- udávame trendy a búrame hranice;

- ústretové pracovné prostredie u nás nie je len prázdnym pojmom;

- dostanete od nás krásnu fashion uniformu zo sortimentu našej značky;

- nemusíte si robiť starosti s nákladmi na obedy, dáme Vám stravné lístky plne hradené našou spoločnosťou!

A pretože svojich zamestnancov rozmaznávame, poskytujeme im zamestnaneckú zľavu na všetky produkty značky Intimissimi!

K tomu Vám ešte naviac pridáme zľavu na produkty značky Calzedonia a Tezenis!

Zaujala Vás naša ponuka? Tak mi pošlite svoj životopis.
Môžeme Vám totiž ponúknuť ešte oveľa viac!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Trendy móda, sexy a luxusný vzhľad, pohodlnosť a komfortnosť.
To všetko vystihuje našu spoločnosť a naše tri značky Calzedonia, Intimissimi a Tezenis!

Sme lídrom na trhu v oblasti predaja spodnej bielizne, módneho pančuchového tovaru, plaviek, plážového oblečenia a oblečenia na voľnočasové aktivity.

Pridaj sa k nám!

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Svätoplukova 28
821 08 Bratislava
ID: 3154786   Dátum zverejnenia: 8.8.2017