Telefonická podpora obchodníka/ Asistent obchodníka

Call One, s.r.o.

Miesto práce
Jilemnického 25, Trenčín
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
01.12.2019
700 - 1 200 EUR/mesiacSkúšobná lehota – garancia 700€ /8 hodín, po skúšobnej lehote: 555,- Eur + variabilná zložka do výšky 500,- Eur + ďalšie odmeny (celkom až 1200€)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame prácu na projekte, v ktorom budeme kontaktovať manažment významných spoločností s cieľom prieskumu, resp zíkania spätnej väzby (nie predaj !!) . Ak si komunikatívny, kreatívny, s príjemným vystupovaním, neváhaj a pošli svoj životopis. Radi Ťa uvidíme v našom kolektíve.

- Naviac dva dni voľna nad rámec dovolenky, respektíve 2 dni „SICK DAY“
- Denné a mesačné MOTIVAČNÉ PRÍPLATKY za výkon
- Ďalšie benefity : náborový príspevok, vernostný príspevok, senior príspevok, príspevok za efektívne využitie pracovného času
- „ PRIVEĎ ZNÁMEHO“- a získaj finančnú odmenu
- Firemné teambuildingy a večierky
- Výborná lokalita v centre mesta
- Príspevok na dopravu

Žiadosti spolu so štruktúrovaným životopisom v slovenskom jazyku zasielajte e-mailom, prípadne poštou na dole uvedené kontakty. V prípade nášho záujmu o spoluprácu, budeme vybraných záujemcov kontaktovať s pozvaním na osobný pohovor.

Zaslaním žiadosti nám dávate súhlas k spracovaniu Vašich osobných údajov v internej personálnej databáze v súlade so zákonom č. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov, a to až do odvolania písomnou formou. Súhlas je možné kedykoľvek odvolať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

- dobré komunikačné schopnosti v telefonickom rozhovore
- zručnosť v telefonickej komunikácii
- príjemný hlas, príjemné vystupovanie
- prax v oblasti biznis alebo telefonickej komunikácie vítaná, nie je však podmienkou
- ochota a chuť učiť sa nové veci a kariérne rásť
- ochota zlepšovať svoje zručnosti
- tímový duch
- spoľahlivosť, serióznosť, dôslednosť, vytrvalosť
- výkonová motivácia, schopnosť sebamotivácie
- vysoká angažovanosť a profesionalita
- pracovné nasadenie

B2B kontaktne centrum na podporu obchodu nasich zakaznikov (www.call-one.sk)

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2525559  Dátum zverejnenia: 13.11.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 700 - 1 200 EUR/mesiacSkúšobná lehota – garancia 700€ /8 hodín, po skúšobnej lehote: 555,- Eur + variabilná zložka do výšky 500,- Eur + ďalšie odmeny (celkom až 1200€)