Vodič LKW

Call a Trucker Personalservice GmbH

Miesto práce
Nemecko
Termín nástupu
po dohode, ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1700 EUR/mesiac, podľa počtu odpracovaných hodín

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

vedenie nákladného motorového vozidla v jedno alebo dvojosádke s nemeckým vodičom

pravidelný mesačný príjem bez prieťahov, agentúra za Vás vybaví potrebné prihásenie ku dani, sociálnej a zdravotnej poisťovni, pomôžeme Vám s vybavením ostatných náležitostí, kde musíte byť prítomní osobne, zabezpečíme ubytovanie

Výhodou je ak máte vlastné motorové vozidlo pre dochádzanie do zamestnania, plat sa plne počíta do dôchodku v Nemecku, pravidelnosť a včasnosť platu, plat je vyplácaný v čistom po odvedení dane a odvodov ostatné sa dozviete pri výberovom konaní na Slovensku

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

C, E

Počet rokov praxe

2

Samostatnosť v rozhodovaní, schopnosť vedieť komunikovať v nemeckom jazyku. Bez znalosti nemeckého jazyka nie je možné v Nemecku pracovať!!!

Personálna agentúra v Nemecku, ktorá sa zaoberá zabezpečením pracovných miest v Nemecku

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2048300  Dátum zverejnenia: 15.3.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1700 EUR/mesiac, podľa počtu odpracovaných hodín