Pracovník v reštaurácii - Kuchár / Kuchárka

Caffe Barrique

Miesto práce
Námestie osloboditeľov 73, Michalovce, okres Michalovce
Termín nástupu
01.05.2015
Mzdové podmienky (brutto)
Podľa dohody.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príprava jedál so zameraním sa na pizze, šaláty, cestoviny a jedlá z grilu.
Tvorba jedálneho lístka.
Vybavovanie objednávok.
Príjem a výdaj tovaru.

Uchádzač bude pripravovať jedlá z jedálneho lístka zameraného hlavne na pizze, čerstvé zeleninové šalaty, cestoviny a jedlá z grilu. Mal by mať schopnosť prichádzať s novými napadmi pre rozvoj prevádzky a byť schopný ich aj implementovať do jej ponuky. Skúsenosti s prácou v zahraničí sú vítané.
Ponúkame nadštandardné finančné ohodnotenie tvorivej, zodpovednej a profesionálne odvedenej práce.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

kuchár, pizzér.

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Prax vo vedení prevádzky vítaná.
Príjemné vystupovanie, profesionalita.
Pracovitosť, flexibilita.
Komunikačné schopnosti.
Zodpovedný prístup k povinnostiam.

"Caffe Barrique" je štýlová kaviareň&cocktail&music bar na Námestí osloboditeľov v Michalovciach, ktorá svojim profesionálnym ale zato priateľským prístupom k zákaznikom, progresívnym myslením, špecifickým prostredím, príjemnou atmosférou a pravidelným usporiadavaním kvalitných hudobných večerov prispieva k rozvoju služieb a k šíreniu kultúry v meste.
"Barrique Pizza&Grill Restaurant" bude razit veľmi podobnú filozofiu služieb a bude svojim zákazníkom prinášať kvalitné jedlá z čerstvých surovín.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1978439  Dátum zverejnenia: 30.3.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Podľa dohody.