Zvarač/prípravár/zámočník

CA Industrietechnik GmbH

Ludwig Boltzmannstrasse 2, 7100 Neusiedl am See, Nemecko, Rakúsko, Veľká Británia
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
podľa zručností a znalosti NJ

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zváranie potrubí, izometria, čítanie výkresov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Hľadáme zvaračov autogen, TIG/WIG a MIG/MAG s certifikátom o zváraní, zámočníkov a prípravárov. Najlepšie vyučených v odbore.
Požiadavky na zamestnanca - znalosť izometrie, základy nemčiny, vodičský preukaz B, vlastné auto. Prax v odbore minimálne 3 roky v zahraničí.
Práca v Rakúsku, Nemecku, Švajčiarsku, Anglicku na TPP. Nadštandardné platové podmienky

CA INDUSTRIETECHNIK je kompletný podnik služieb v Rakúsku, bol založený vo viacerých európskych krajinách. Naša firma pracuje výhradne s vysokokvalifikovanými odborníkmi v EU. Všetci naši zamestnanci sú angažovaní a disponujú znalosťami nemeckého, alebo anglického jazyka na úrovni B2. Momentálne máme vysoký počet zamestnancov v krajinách EU (Rakúsko, Nemecko, Švajčiarsko, Maďarsko) a široko rozvetvenú oblasť nasadenia.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2189256  Dátum zverejnenia: 21.7.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: podľa zručností a znalosti NJ