HR Specialist

C4P, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
15.5.2024
Mzdové podmienky (brutto)
1 800 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pozíciu HR Specialist obsadzujeme pre nášho významného klienta – Inovatívnu farmaceutickú spoločnosť v Bratislave.
Nový člen tímu bude súčasťou HR tímu a bude plne zodpovedný za tieto oblasti:
• Komplexná podpora náborových procesov: príprava pracovných zmlúv, onboarding nových zamestnancov, evidencia a nastavenie profilu nových zamestnancov, príprava oznámení/announcementov, vstupné školenia pre nových zamestnancov
• Prvý kontakt pre kandidátov, ako aj líniových manažérov v procese náboru a výberu zamestnancov
• Poradenstvo v oblasti pracovno-právnych oblastí a monitorovanie lokálnych platných pravidiel a legislatív vrátane Zákonníka práca
• Zodpovednosť za komplexnú personálnu administratíva
• Úzka spolupráca s mzdovým oddelením vrátane príprav podkladov na mzdy (bonusy, benefity a pod.)
• Aktualizácia databázy zamestnancov, intrawebu a ďalších digitálnych HR aplikácií
• Tvorba a starostlivosť o zoznam benefitov
• Podpora a spolupráca pri lokálnych ako aj globálnych HR projektoch a inováciách
• Každodenná spolupráca s ďalšími oddeleniami v rámci pobočky
• Tvorba reportov a štatistických analýz
• Základná mzda od 1800 EUR

Informácie o výberovom konaní

- Home office možný a to 50% z pracovného času
- Pozícia je na dobu určitú 1 rok s možnosť upraviť na dobu neurčitú po roku
- Pozícia vhodná aj pre absolventa, ak mal možnosť pracovať popri VŠ vzdelaní.
- Zároveň pre matky po MD/RD, ktoré preferujú postupný a „ľahší“ návrat do HR sveta
- Pozícia je samozrejme dostupná pre všetkých nadšencov HR bez rozdielu na vek, počet rokov praxe a s ochotou učiť sa stále nové veci a spoznať nový kolektív.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2024 (ostávajú ešte 2 dni)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

HR

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Znalosť Zákonníka práca je potrebná
- Samostatnosť a vysoká miera zmyslu pre detail je nevyhnutná
- Schopnosť pracovať v medzinárodnom tíme je vítaná
- Dobré komunikačné zručnosti a zdravé sebavedomie je potrebné
- Ochota učiť sa nové HR digitálne nástroje, trendy a platformy je vítaná
- Práca s ľudmi je pre Vás prioritou

Spoločnosť, pôsobiaca v segmente edukácie a adherencie v oblasti zdravotníctva.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4238589  Dátum zverejnenia: 13.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac