Plánovač výroby

c2i s.r.o.

Miesto práce
okres Dunajská Streda

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Prijíma, spracováva a eviduje týždenne plány od logistiky
  • Odsúhlasuje výrobné a strojné kapacity s majstrami oddelení (laminácia, CNC, lakovňa)
  • Odsúhlasuje materiálové kapacity s nákupom
  • Potvrdzuje týždenné plány logistike
  • Spolupracuje s oddelením logistiky pri vystavovaní faktúr
  • Identifikuje a rieši problémy v súvislosti s plnením týždenného plánu
  • Overuje a odsúhlasuje zmeny v Pláne výroby s logistikou
  • Zostavuje podrobný Plán výroby na jednotlivé zmeny
  • Sleduje plnenie Plánu výroby (WIP výrobky) a ich vyhodnotenie
  • Podieľa sa na pravidelných cyklických inventúrach
  • Navrhuje zlepšenia v oblasti plánovania
  • Analyzuje omeškania týždenných plánov hotových výrobkov
  • Vedie súvisiace záznamy a reporting pre výrobu a logistiku na dennej báze
  • Identifikuje a potvrdzuje výrobné kapacity, potvrdenie týždenným výrobným plánom
  • Pripravuje plány výroby na základe stanovených priorít od logistiky
  • Prerozdeľuje pracovný plán na základe stanovených priorít a produkčných kapacít
  • Plní úlohy, ktoré mu ako zamestnancovi a Plánovačovi vyplývajú z platných predpisov v oblasti BOZP, PO a OŽPP
  • Zodpovedá za plnenie objednávok logistiky v požadovanom množstve a kvalita
  • Zodpovedá za optimálne využitie výrobných kapacít a plynulosť výrobného procesu
  • Zodpovedá za uskladnenie hotových výrobkov v dohodnutom čase

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

skúsenosti vo výrobnej spoločnosti min. 2 roky (výhoda: skúsenosti so zákazkovou výrobou, nesynchrizované procesy)
samostatnosť
zodpovednosť
schopnosť efektívne komunikovať
asertivita
proaktivita
tímová práca

Rýchlo rastúca, dynamická spoločnosť zaoberajúca sa návrhom, výrobou a predajom inovatívnych kompozitných výrobkov. Medzi našimi zákazníkmi sú svetoznámi výrobcovia rôznych luxusných a športových automobilov, lodí, lietadiel.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Angelika Reszutyík
E-mail: poslať životopis
ID: 2794358  Dátum zverejnenia: 2.11.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.