Mzdový účtovník

c2i s.r.o.

Miesto práce
Kračanská cesta 51, okres Dunajská Streda
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Spracovanie a výpočet mesačných miezd v mzdovom systéme HUMAN
  • Spracovávanie hodinových, mesačných miezd, kontrola dochádzky, zrážky zo mzdy (stravné, exekúcie)
  • Práca s dochádzkou, spracovanie náhrad, dovolenky, PN, pracovné úrazy, MD, daňový bonus a vyhlásenia k zdaneniu príjmov
  • Spracovanie a prekladanie mesačných výkazov do ZP a SP
  • Spracovanie prehľadov a hlásení na daňový úrad
  • Spracovanie ročného zúčtovania dane
  • Štatistické hlásenia
  • Príprava reportov, výkazov a hlásení podľa požiadaviek klienta
  • Príprava potvrdení o výške mzdy pre zamestnancov klienta
  • Dodržiavanie stanovených výplatných termínov
  • Aktivity súvisiace s mesačnými uzávierkami
  • Monitoring nových trendov a noviel v oblasti pracovného práva, sociálneho zabezpečenia, zdravotného poistenia, dane z príjmov fyzických osôb

  • Práca v stabilnej, rozširujúcej sa spoločnosti
  • Vzdelávanie
  • Spoločné tímové akcie zamestnancov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Mzdové účtovníctvo - Expert
Personalistika - Pokročilý
Microsoft Excel - Expert
Microsoft PowerPoint - Expert
Microsoft Word - Expert

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

  • SŠ alebo VŠ vzdelanie s ekonomickým zameraním
  • Skúsenosť v danej oblasti min. 3 roky
  • Mierne pokročilá znalosť anglického, alebo nemeckého jazyka výhodou
  • Skúsenosti s prácou v systéme HUMAN
  • Znalosť zákonníka práce a zákona o sociálnom poistení
  • Dobrá znalosť nástrojov MS Office
  • Orientácia na detail
  • Zodpovednosť, lojálnosť

Rýchlo rastúca, dynamická spoločnosť zaoberajúca sa návrhom, výrobou a predajom inovatívnych kompozitných výrobkov. Medzi našimi zákazníkmi sú svetoznámi výrobcovia rôznych luxusných a športových automobilov, lodí, lietadiel.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Angelika Reszutyík
E-mail: poslať životopis
ID: 2565398  Dátum zverejnenia: 20.6.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou